Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az, hogy itt GyK....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy itt GyK. -n mindenki órákig bírja a szexet, közben meg a valóság felmérés szerint 7-11 perc?

Figyelt kérdés

2020. febr. 7. 10:01
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
95%
Mert férfiként csak egy próbadugás után lehet regisztrálni a gyk-ra. Aki nem teljesít, lemarad.
2020. febr. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
49%
Néha én is meglepődöm... én egy ötéves kapcsolatban vagyok 46 évesen, a párom 42/ nő😁 Nálunk egy átlagos szex 8 és 25 perc között változik, szerintem ezt teljesen elegendő...
2020. febr. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
93%

Én tisztességesen és őszintén szoktam válaszolni a kérdésekre, de én soha nem mondtam olyat, hogy órákig bírom a szexet. Mondjuk a felmérésnél meg jóval többet bírok :)


26F

2020. febr. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
93%
Messziről jött ember azt mond amit akar. Márpedig az internet nyújtotta anonimitásnak hála, a szomszéd házból jött ember ugyan olyan messziről jön, mint aki Wuhanból, San Francisco-ból vagy a Grönlandi Nuuk-ból jön.
2020. febr. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Én mikor bevallottam, hogy nálunk kb. 6-8 perc a szex, mert feleségem ennyi idő alatt 2x is elmegy, mindenki azt mondta, hogy kamuzok. Persze ebben nincs benne az előjáték.
2020. febr. 7. 10:10
 6/24 anonim ***** válasza:
74%
Nálunk a szex átlagban 1 óra. De ebben benne van az előjáték, levezető összebújás. Az aktus maga 15-20 perc. Mindkettőnknek tökéletesen kielégítő. Főleg hogy előjáték során is mindketten elmegyünk, és aktus közben is. Ha én mégsem (nem mindig sikerül) akkor is befejezi a nyelvével. Felesleges lenne
2020. febr. 7. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
85%
Felesleges lenne egy óráig reszelni.
2020. febr. 7. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
95%
A választ valahol ott kell keresni, hogy itt gyakorin min. 20 cm-es a farka mindenkinek és Pick szalámi vastagságú.
2020. febr. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
78%

Nekem van olyan problémám, hogy késői magömlés. Annak jó, aki sokáig akarja csinálni, de van olyan nő aki nem szereti.


34/F

2020. febr. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Amúgy az sem igaz, hogy a gyiken mindenki azt mondja, hogy órákig bírja. Sőt, alig van ilyen.
2020. febr. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!