Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Első szeretkezésnél konkrétan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első szeretkezésnél konkrétan mikor jelentkezik vagyis jelentkezhet fájdalom?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, hogy mikor, melyik pillanatban jelentkezhet fájdalom első együttlét alkalmával? Behatoláskor vagy már amikor bent van?

Köszönöm a válaszokat! :)



2020. febr. 9. 23:58
 1/7 A kérdező kommentje:
Pontosabban a szüzesség elvesztésére gondoltam.
2020. febr. 10. 00:00
 2/7 anonim ***** válasza:
30%

Ha ügyes a párod, nemhogy nem fog fájni, de még élvezni is fogod! 👌😉


33/F

2020. febr. 10. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
39%
Ne parázz. Nekem minimális fájdalom se volt amikor elveszítettem. (15 voltam)
2020. febr. 10. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%
A szűzhártya a hüvely bejáratánál van, akár meg is tudod nézni a tükörben. Tehát behatoláskor.
2020. febr. 10. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
56%

Amikor a második, harmadik, X. szeretkezésnél - amikor nem figyel a partnered, nem elégséges az előjáték VAGY amikor rástresszeled magad (mert akkor tudat alatt összeszorítod a hüvelyizmaidat).

Úgyhogy ne aggódj, ha szeretitek egymást, akkor bízz a párodban, folyamatosan adj neki visszajelzéseket neked hogy jó, mikor nem jó, mikor lágyabban/erősebben stb. Lehet lesz egy enyhe csípő érzés, de csak egy pillanatra és azonnal tova is tűnik. Kicsit feszít az első 1-2 behatolás de utána baromi kellemes lesz, élvezni fogod :) S használjatok óvszert már az első behatolástól kezdve! Nincs "csak bedugom párszor utána felveszem".

2020. febr. 10. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
57%

Ahogy loki, ujra es ujra. De ha odafigyel rad, nem csinalja erosen.

Nem kell felni. A felelemtol feszultebbek az izmaim, jobban faj. Meg az elso nehany szeretkezesnel normalis egy kis feszito erzes, de nem rossz, csak ne csalodj. Kesobb Jo lesz.

2020. febr. 10. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
57%
Behatoláskor, nekem elsőre be se ment teljesen.
2020. febr. 10. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!