Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Anális szex után mindig...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anális szex után mindig viszket a popsilyukam és másnap fàjdalmas az ürítés, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Miközben csináljuk nagyon kellemes, teljesen el tudok lazulni, volt már,hogy orgazmust is elértem popsiba, úgy hogy közben a csiklómat izgattam. Utána, ahogy befejeztük elkezd viszketni és másnap fájaz ürítés, van hogy kicsit véres is. Párom a végén bele szokott élvezni a popsimba,neki nincs semmi baja.

2020. febr. 10. 09:16
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
0%
mert a nodusokat a gravitáció irányába huzza a természet, ha ezeket még jobban telíted 2-3-4 es stádiumba fog kerulni, kifordul és trombotizálhat is. De nem veszik ezt komolyan csak amikor már baj van. De én csak jot akartam de dontesz vegul.
2020. febr. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

A viszketés az leginkább aranyér tünet szokott lenni. Belül még lehet, attól hogy kívül nem látszik. Sajnos ilyenkor ki kell hagyni egy időre amíg rendbe jössz. és utána is a megfelelő sikositot kell használni. plusz előtte lehet tagitani meg kimosni sem árt.


Jó élvezkedést 😁😁

2020. febr. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
42%
Majd egy idő után kifordul és beszarsz úton útfélen, úgy, hogy észre sem veszed. Jó van ez, fő, hogy had kúrjon seggbe egy hülye, aki azonnal lapozni fog mikor a széletet nem tudod már tartani.
2020. febr. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Mi testápolót használtunk mindig és nem volt baj.

Popsiban úgyis max 10 percig bírom. Nem vennék drága síkosítót. Babaolajjal annyi bajom volt egyszer próbáltuk, hogy annyira csúszott, hogy alig bírtam elmenni barátnőm popsijában. Majdnem el is késtünk munkából. Csak ha már elkezdte az ember akkor csak nem hagyja félbe a dolgot.

30F

2020. febr. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Szerintem a későbbiekben használd a fingódat kakálásra :D
2020. jún. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
az már nem fingó hanem grand canyon
2020. jún. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!