Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Melyik méretet választanátok?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik méretet választanátok? Egy 15 cm-es pénisz ami tövig bemegy bár látványra nem olyan nagy, vagy egy 20 cm-es pénisz ami szép robosztus látvány,3 marokkal lehet fogni de csak 3/4-ig megy be? Kényelmesebb ha tövig megye be?

Figyelt kérdés
2020. febr. 10. 19:35
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
A 20 centiset is betudom fogadni ha felvagyok izgulva
2020. febr. 11. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:

Egy biztos a 15 cm nem sok nőnek elêg.

Igy egyértelmű a 20cm nagy és vastag. És abból annyit használ amennyire igény van. 15 cm-ből nem lehet többet használni...

Kamu a sok 15 cm-s válasz. Nem akarnak ribinek tűnni...

2020. febr. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:

22, te sem tudsz sokat a női anatómiáról.

Olvasd el itt a 6-os választ.

https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..

2020. febr. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
#23 ezt ird azoknak a nőknek akik csak nagyfarkú pasival állnak le, mert a " kitöltöttség érzéshez" kell a nagy, akik azt mondják hogy a 15 cm nem elég ehhez és azoknak a felméréseknek amik azt mutatják, hogy a NŐK szerint az ideális 16-18 cm, miközben az átlag csak 13-15 cm....
2020. febr. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:

Ezt csak a gyk-s kamu nők mondják, hogy elvegyék az összes átlagos pasi önbizalmát.

Érdekes módon egy barátnőmtől sem hallottam még olyat hogy neki nagy kell, ellenben olyan horrorsztorikat már rengeteget hallottam hogy fájt.

Nekem is van tapasztalatom 18 centissel, és nagyon remélem hogy soha többé nem szeretek bele olyan pasiba akinek nagy van. A jelenlegi teljesen átlagos, és tökéletes. Élvezem az együttléteket, nem összeszorított foggal vészelem át.

2020. febr. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
0%

#25 egy barátnőmtől sem hallottam még olyat hogy neki nagy kell, ellenben olyan horrorsztorikat már rengeteget hallottam hogy fájt.


Vagyis egyiknek se kell de mégis mindig nagyfarkarkúval àllnak össze...nem tartod ezt furcsának?

De tovább megyek a rengeteg sztori azt jelenti hogy hiába fáj állitólag a nöknek, mêgis a nagyfarkúak dugják meg az összes csaj, a kicsi és áttlagos méretűek pedig nem.

A nagyfarkúak megkapják a csajokat a kisfarkuak nem. Ez ennyi, bárhogy csüröd csavarod...

2020. febr. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 A kérdező kommentje:
kedves utolsó inkább ne írtál volna semmit..
2020. febr. 13. 15:38
 28/33 anonim ***** válasza:

26-os, nálad nagyon nagy bajok vannak fejben. Túl sok a kisebbségi komplexus.

Képzeld, sem a barátnőim, sem én nem úgy ismerkedünk hogy lehúzatjuk a pasival a gatyáját hogy leellenőrizzük mekkora van neki. Előbb az érzelmek alakulnak ki, aztán ha szexre kerül sor, jön a meglepetés hogy mekkora. Ha túl nagy, annak azért kevesen örülnek.


Te ha ismerkedsz egy nővel, előre tudod hogy babapuncija van vagy salis? Költői kérdés volt, ne válaszolj rá, ilyen felfogással tuti hogy nem volt még nővel dolgod.

2020. febr. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:

#28 hát persze az érzelmek....


Nem közvetlenül, hanem közvetetten.

Akinek nagy van az magabiztos mert a nők őket választják, nagy farok = önbizalom, népszerűség azaz a nők buknak rájuk. Akinek kicsi vagy átlagos az nyilván nem úgy áll ki, hogy mekkora király vagyok mert a nők becsmérlik a mérete miatt. Képzeld volt tapasztalatom, ez3rt is irom.

Mert egy nő se mondta hogy elég lett volna...

A punci kinézete meg teljesen mindegy mert nincs funkciója a kinézetnek, és egy férfi se teszi ezt szóvá a nőkkel ellentétbe...

2020. febr. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:

29, a nők sem teszik szóvá, maximum itt, de ők nem igazi nők. Ha valakivel eljutnak a szexig akkor rohadtul nem érdekli őket hogy milyen a pasi farka, hiszen már bevágódott náluk, különben nem lenne szex.


A magabiztosság dologban tényleg van valami, ha egy férfi nem komplexusos akkor magabiztos, határozott fellépésű. És erre van szükségünk, nem a nagy farokra.

Mint írtam, a jelenlegi barátomé teljesen átlagos (a gyk eltorzult népe kicsinek mondaná) de soha nem szorongott ezen hála az égnek, nyafogó pasi nem kéne.

És ahogy írtam korábban, tökéletes. Nem kéne nagyobb.


Az összes ilyen gyk-n siránkozó pasinak sokkal könnyebb lenne az élete ha odafigyelnének arra amit a nők írnak nekik, és rájönnének hogy nem a farokméret a fontos hanem a kisugárzás.

2020. febr. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!