Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Melyik méretet választanátok?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik méretet választanátok? Egy 15 cm-es pénisz ami tövig bemegy bár látványra nem olyan nagy, vagy egy 20 cm-es pénisz ami szép robosztus látvány,3 marokkal lehet fogni de csak 3/4-ig megy be? Kényelmesebb ha tövig megye be?

Figyelt kérdés
2020. febr. 10. 19:35
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
0%

#30 hiába mondod, hogy nem teszik szóva.

Szóvá teszik!!! És a sokadik után már nem tud magabiztos lenni senki. Ha nem a nagy farokra menne minden nő akkor se itt se az életben nem lenne egy lelkileg összetört, komplexusos férfi. Ezt mind a nők okozzák, aztán kimagyarázzák hogy semmi közük és nem is úgy van...

Kár ezt ragozni, te állitasz valamit, amiről én saját tapasztalatból tudom hogy nem igaz. Igy ez meddő vita.

2020. febr. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:

Hát én is úgy látom hogy parttalan a dolog. Tapasztalatból én beszélek, én vagyok a nő, én érzem hogy a hüvelyben meddig vannak érző idegek. De te úgy gondolod hogy jobban tudod hogy a nők mit éreznek meg hogy, mint maguk a nők.

Neked pszichológushoz kéne fordulnod, és ezt most nem rosszindulatból mondom.

2020. febr. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
#32 nyilván amit te érzel azzal nem tudok vitázni. Én általánosságban beszélek a tapasztalataimról. Minden esetben vannak kivételek. Itt minden kérdés nagy általánosságban értendő, nem úgy hogy neked 14,5cm elég vagy másnak a 13,8 cm. Nagy általánosságba!!! És az 16,5 cm. Igy ehhez a 15 kicsi a 20 ból pedig lehet annyit használni amennyire igény van. És akinek akkora van az magabiztos és egyre több és több nőt kap meg, amitől még magabiztosabb lesz, még akkor is ha közben néha fajdalmat okoz a nőnek.
2020. febr. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!