Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van itt olyan, aki undorodik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki undorodik az orális szextől?

Figyelt kérdés
Hogy befolyásolja ez a párkapcsolatotokat?
2019. szept. 25. 11:37
 1/10 anonim ***** válasza:
16%
Igen vannak. A prűdek.
2019. szept. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ha nekem csinálják.


Nem tudom megmagyarázni, hogy miért, ellenben a szopás, felizgat.

2019. szept. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
79%

Az orális szex a szexnek csak egy része, nem kötelező velejárója. A legtöbbeknek bejön, de nem mindenkinek. Egy párkapcsolat szexualitása e nélkül is tud egészséges és teljes lenni mindkét fél számára.

Szerintem jobb, ha felhozza az egyik fél, hogy nála ez nem játszik, minthogy hagyja, hogy rákényszerítsék, amit nem akar. Ha szeretik egymást, az orál hiánya úgyse áll közéjük.

2019. szept. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2019. szept. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Vannak, de nem írják le, mert egyből le lennének pontozva hogy micsoda prűd kvák. Én speciel imádom, de meg tudom érteni aki undorítónak tartja, hiszen a faroknak van egy különleges íze. Azt miérr lenne kötelező minden nőnek szeretni?
2019. szept. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én undorodom tőle, de ezt a barátom elfogadja. Nem gond neki.
2019. szept. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is undorodom tőle,semmi pénzért nem csinálom.
2019. szept. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is utálok szopni.
2019. szept. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egyszer a barátnőm mesélte el, hogy még sosem vette a szàjába egy pasija péniszèt sem, mert undorodik tőle.

Ha őszinte szerelem, szeretet van egy pár között, akkor mindkét fèl elfogadja, ha a másik ezt vagy azt nem akar.

Ha vki azèrt szakít, mert nem sz*pják le, akkor biztosan nem volt nagy volt a szerelem

2019. szept. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Utálok szopni, konkrétan a gyomrom forog tőle. Párom ezt tudja elfogadta. Nem várom el tőle, hogy mindenképp nyaljon, ő viszont szereti csinálni kényszer nélkül.
2019. szept. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!