Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért izgat fel ha egy nekem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért izgat fel ha egy nekem tetsző nő pisil, vagy esetleg bepisil? Borzalmasan izgat szexuálisan. Más is van ezzel így? Nők véleménye is érdekelne.

Figyelt kérdés

2020. febr. 11. 14:00
 1/9 anonim ***** válasza:
43%
Engem is izgat. F/22
2020. febr. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Mert betegek vagytok!
2020. febr. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%
Pasi vagyok de engem ez egyáltalán nem izgat!!
2020. febr. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert ez a fétised, megvan az oka, de erre nincs két mondatos válasz.
2020. febr. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mert pisifétises vagy.
2020. febr. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Értem ,pisi fétisem van, nyilvánvaló! De miért alakult ez ki, ráadásul nagyon nehéz ezt megélni/ kiélni egy párkapcsolatban, kevés nő partner ebben... úgy érzem, hogy jól megvert az isten ezzel!
2020. febr. 11. 14:48
 7/9 anonim ***** válasza:
Mi honnan tudnánk hogy neked miért alakult ki? Csak te tudhatod, nem voltunk ott veled életed minden meghatározó pillanatában.
2020. febr. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Engem is lázba tud hozni és tapasztalatom szerint ha nem is az első randin,de amikor már oldottabb a nő,rá lehet venni őket!
2020. febr. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
46%
Én kakilás közben is szeretek nézni meg szagolni szexi nőket.
2021. aug. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!