Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg ez a megfelelő reakció...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ez a megfelelő reakció? Ti hogy reagálnátok erre?

Figyelt kérdés

Együtt voltunk a barátnőmmel, amikor észrevette, hogy nem érez annyira. Persze én is éreztem hogy nem vagyon teljesen kemény, de mikor kivettem, akkor láttam csak hogy szinte lankadt. Erre megszólalt, hogy: “hát, ezzel nem tudok mit kezdeni”

Nem tudom ti hogy vagytok vele, de nekem az esett volna a legjobban, ha ilyenkor szó nélkül elkezdi verni, vagy rögtön elkezdi szopni, amíg ismét kemény nem lesz.

De nem ez történt..... utána inkább hagytuk az egészet. Ilyen még sosem történt velem. Ti hogyan reagálnátok erre?


2020. febr. 11. 21:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem lettem volna ilyen bunkó, segítettem volna.
2020. febr. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez tényleg nem volt szép tőle. Én biztos nem így reagáltam volna

23L

2020. febr. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
De bunkó!
2020. febr. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Segíteni kellet volna. Pöttyet önző szaga van
2020. febr. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen érzéketlen, önző partner kuka, nemtől függetlenül.

Ha szeretne, kizárt hogy így reagálta volna le.

Akit szeretek azt még véletlenül sem bántanám meg semmivel, meg inkább azon aggódnék hogy jól van-e lelkileg, hogy vajon mi bántja hogy így járt, nem magamra gondolnék hogy velem most mi lesz hogy nem elégítettek ki...

2020. febr. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Bunkó vokt a párod . Teljesen megértelek h szarul esett ...


26N

2020. febr. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
14%

Most mit kell szegény csajt bántani?

Arrol ő nem tehet hogy a srác nem kivánja.

2020. febr. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Legközelebb aktus előtt vegyél be egy kék pirulát. Aztán kúr rojtosra a p1náját. Hadd tudja meg ki az igazi férfi.
2020. febr. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
16%
Én elsírtam volna magam, amiért nem kívánsz.
2020. febr. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Azóta azért csak javítottad ezt a kis kellemetlenséget? Kissé érzéketlen volt,de nagyobb baj hogy nem próbálkoztatok a megoldásban
2020. febr. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!