Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ha kiderülne hogy a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ha kiderülne hogy a barátnőtöknek ti lesztek az elsők hogy reagálnátok?

Figyelt kérdés

Szűz és nem szűz fiúk válaszát is várom!


Stresszelne titeket a tudat hogy nektek kell bevezetni a lányt,vagy izgatna?

Örülnétek hogy ártatlan, tiszta, vagy zavarna hogy várni kell? Egyáltalán mennyit várnátok?

Akinek ez tetszik: örülnétek ha lenne valami kis előélete vagy legyen teljesen tapasztalatlan, annyira hogy még nem is csókolózott?

Hogy képzelitek el az első alkalmat?

Volt egy barátom aki emiatt megcsalt, és kíváncsi vagyok ki mit szólna a témához.


Lányok tapasztalatát is szívesen olvasom!:)



2019. júl. 2. 18:26
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Nem zavarna. Valahol mindenki elkezdi.
2019. júl. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%
Hidegen hagy igazából.
2019. júl. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 SIDLER22 ***** válasza:
68%
Én szűz vagyok még úgyhogy zavarna, hogy egy olyan lánnyal leszek együtt aki már csinálta én meg még sose. Főleg azért mert így lesz viszonyítási alapja. Az meg nekem semmilyen oldalról se jó. Akkor se ha "én voltam a jobb.".
2019. júl. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%

#3 felejtsd el ezt a teljesítménykénszer hülyeséget.


Szűz lány és szűz fiú nagyon rossz kombináció.. max tinikorban fér bele 16 évesen.

2019. júl. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
Én örülnék neki ha lenne egy ilyen nőm.
2019. júl. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nos én és a barátom szűz lány és szűz fiú voltunk, én 19 ő 20 évesen, és nem zavart sem engem, sem őt, szóval erről ennyit.
2019. júl. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
77%

Az a kifejezés, hogy tiszta borzasztó pejoratív és igazából hülyeség is, egy nem szűz lány is lehet tiszta és egy szűz is lehet "koszos" ápolatlan.

Egyébként annyira mind1, akkor dolgot csinálnak belőle az emberek mintha nem a világ legtermészetesebb dolga lenne.

Ha téged tényleg izgat, hogy a jövendőbeli barátodnak mi lesz erről a véleménye akkor maradj még egy darabig szűz, ha egy srác tényleg szeret akkor nem fogja érdekelni, nem egy darab hús vagy! Vagy egy egyiptomi kislány aki húsz tevével többet ér ha még szűz.

Elhiszem, hogy csalódtál a srácban, és ő tényleg egy undorító gerinctelen ember, de ne ez alapján ítéld meg az embereket.

Legyél magadra büszke akármilyen is vagy, fogadd el magad és ha egy fiú ezért dob akkor veregesd meg a vállad és örülj, hogy a szüzességed megvédett egy ilyen tahótól.

2019. júl. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
54%
Mindennek eljön az ideje, amit te szabsz meg. Ha szeretitek majd egymást nem kell ilyesmiken aggodalmaskodni úgy lesz jó ahogy és kész.
2019. júl. 10. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!