Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kölcsön adhatom szexre a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kölcsön adhatom szexre a barátomat? Merjem felvetni nekik ezt?

Figyelt kérdés

A barátommal már nagyon régóta nem szexelunk mert folyamatosan fetozessel meg stb nemi problémákkal küzdök (járok nodokikhoz igen). Ha mégis szexre kerül a sor akkor az nekem fáj a bajaim miatt.

A párom türelmes, de latom rajta hogy kivan a szex hiány miatt...

Van egy barátnőm akinek tetszik a párom, gondolom a páromnak is ő mert egy szexi lány... Engem nem zavarna ha össze járnának szexre úgy heti 1x.

Lányok ti belemennétek ebbe?

Amúgy kb másfél éve hármasozni is akartunk de nem lett meg végul



2020. febr. 12. 21:41
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
70%
Ha neked ez belefér, rajta!
2020. febr. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
74%

Miért teszed fel ezt a kérdést?

Kinek mi köze van ehhez?


Ha sok nemet kapsz, akkor elbizonytalandosz és nem adod oda? Ugyan már.

2020. febr. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
95%
Én nem tudn~k ilyenbe belemenni, mert rossz lenne látni a barátomat h más nőt d*g meg helyettem, és előttem, de ha neked ez megy akk hozzd fel a barátodnak.
2020. febr. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
96%

Nekem ugyanez volt es azt ajanlom hnezesd meg az inzulin es cukorszintedet. 3 pontos terheles neven fut. Nekem az inzulinrezisztencia miatt volt evekig visszatero fertozesem, de miota tartom a dietat teljesen eltunt. Amig nem derul ki az eredmenyed addig ne egyel cukrot es feher lisztes dolgokat sem. Gyumolcsot modjaval, inkabb bogyosokat. Reggelire valassz inkabb zsirosabbat mintsem szenhidratdusat. Ha szigoruan betartod (ez kb a kandida dieta lenyege is) akkor el kell h muljo a problemad x heten belul. 3 hetig en minimum tartanam a helyedben. Es meglatod h segit v sem. De ez a visszatero jelleg egyertelmuen arra utal h felborult a szervezetedben vmi egyensuly. Nekem fajdalmaim is voltak szex kozben ill felrepedt a bor lent a gat reszen a huvelybemenet alatt. Ez mind a magas inzulinszintem miatt

En evekig vakon tapogatoztam, 15 nogyogyasz nem tudta megmondani mi bajom... rament az akkori kapcsolatom is es az onbizalmam. nem kivanom ezt senkinek. Ezert gondoltam leirom ezt neked, hatha segithettem vele

2020. febr. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
12%
De rendes tőled, h gondolsz az igényeire. :)
2020. febr. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
#4 köszi de én alapból nem eszem cukrot és feher lisztet sem
2020. febr. 12. 21:57
 7/22 anonim ***** válasza:
85%

Van kezetek, és szád is, azzal is ki lehet elégíteni.


De ha ez mindkettőtöknek oké, akkor hajrá.

2020. febr. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Én biztos képtelen lennék rá, nem bírnám lelkileg.

Meg ha valami bajom van (pl menstruálok) akkor megoldom neki szájjal.

De ha neked belefér akkor csináld, ne az itteni válaszok befolyásoljanak.

Mondjuk sokkal jobban jönne ki ha idegent dugna, az ilyesmi mindig vékony jég, belekavarhat a dolog a kapcsolatodba és a barátságodba is.

2020. febr. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
ma 21:50 tanácsát fogadd meg
2020. febr. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
45%
Előző kapcsolatomban hasonlóan voltunk mi is, de kikötés volt, hogy csak akkor ha barátnőm látja, jelen van, külön nem. 3x történt meg, nagyon tetszett barátnőmnek, legalábbis a reakciói ezt mutatták és nagyon sokat is beszélgettünk erről. 23/F
2020. febr. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!