Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Azok a lányok akik igaziak:...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a lányok akik igaziak: miért regisztráltatok az oldalra?

Figyelt kérdés

Úgy èrtem a pasik is csak perverzkedni járnak ide. Ti mièrt? Egyáltalán van nő a kategóriában? :D A valós korotokat is mellé ìrnàtok?

Senkit nem akarok zaklatni, csak màr ott tartok hogy 1db nő sincs itt, lehet soha nem is volt. Puszta kìváncsiság.



2020. febr. 12. 23:21
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
82%

10 éve regisztráltam, az okot már nem.

31N

2020. febr. 12. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
81%
Most mitol lesz jobban no a szemedben az, aki szerinted pasi, pedig nonek mondja magat?
2020. febr. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 A kérdező kommentje:
Bìzom a válaszadók őszintesègèben.
2020. febr. 12. 23:26
 4/40 anonim ***** válasza:
84%
Magam szórakoztatása miatt, mert néhány kérdésen jót mosolygok illetve akik tényleg komoly kérdéseket tesznek fel, azoknak szívesen segítek a tanácsommal. Csak sokan félreértelmezik ezt, és azt gondolják ismerkedni akarok, vagy megbeszélni egy adott kérdést ismeretlen emberekkel, mintha valami új dolog lenne. Borzasztóan unalmas és nem érdekel. Ilyeneknek nem is válaszolok és tiltom is. Megvan számomra az a szűk réteg, akikkel megbeszélem a szexualitást, és másokkal nem akarok véleményt cserélni. Kor meg egy relatív szám, ezért nem is írok kort, mert csak egy szám számomra.
2020. febr. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
94%

1 éve regisztráltam, gondolom mert kérdezni szerettem volna, de inkább válaszolgatok.

Viszont lehet törlöm a regisztrációmat, mert borzasztó, hogy bárhova bármit válaszolsz és megérzik, hogy nő vagy, máris jön a "Dugnálak", "Szia, megismerhetlek?", "Van barátod?", "Szió! Hány éves vagy és honnan írsz?", stb szövegű privátok.

18/L

2020. febr. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
10%

Fiú vagyok! Senkit nem akarsz zaklatni jó vicc :D


Vannak IGAZI csajok nem is néznek ki rosszul napi 5-6 privivaltasom van az oldalon, mert forma gyerek vagyok! Tudod #SWAG#Yolo#meg minden...Szóval annyi a titkom széptestvérem, hogy nem siránkozok itt, meg ekzdek el depizni, hanem cselekszem űzöm hajtom, jó nagyban.. Igen is irj rá az 1. váalszolóra aztán majd alakul köztetek vmi, ha nem akk nézzed a váalszokat és ahol csajok váalszolnak írjál rájuk vmi kamu ürüggyel :D És megvana csaj...Miért érzem úgy, hogy könyvet kéne írnom az ilyen magadfajtáknak?

2020. febr. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
13%
Kössz a lepontozást! Ennyi örömöd legyen az életben! Adom itt a jó tanácsot, te meg mínuszolgatsz! Üdv : 6. voltam.
2020. febr. 12. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
90%

Én lány vagyok. Nagyon régen regisztráltam, idejét se tudom.

Azt se tudom hogy miért, de biztosan akartam valamit kérdezni.

Nem a szexuális kategória miatt, ezt csak késöbb vettem észre. Főként szórakozni járok ide! :D

2020. febr. 12. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
78%

Már több mint 10 éve regisztráltam, de kimaradt pár év. Először be sem jártam ebbe a kategóriába, csak néha kérdezgettem pl háziállatokról, főzésről. Ide a szexualitásba csak 2-3 éve tévedtem be, aztán itt ragadtam.

31

2020. febr. 12. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 A kérdező kommentje:
Az oldal nem társkereső. De bizonyos tèmáknál k.urva hasznos lenne ha tudná az ember hogy az tènyleg egy egy nő vèlemènye, vagy fantáziája, vágya stb. A sok kamuval az a gond hogy elvész az oldal informatìv jellege.
2020. febr. 12. 23:35
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!