Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ti melyik társkereső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti melyik társkereső oldalra regisztráltatok/fogtok regisztrálni?

Figyelt kérdés
Csak azok válaszoljanak, akik érintettek valamilyen szinten az internetes társkeresésben. Nyilván arra vagyok kíváncsi, hogy mely társkereső oldalakon van a legtöbb VALÓS tag. Ti melyikre mennétek?
2015. aug. 26. 16:51
 1/6 anonim ***** válasza:

Én több oldalon is voltam, pl. randik.hu, love.hu, elittárs, tinder...

De már "elkeltem", azóta egyiken sem vagyok.

2015. aug. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

love.hu, randik.hu, badoo.hu

Ezeken voltam. De leszedtem magam, elment a kedvem.

2015. aug. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Pont tegnap regisztráltam a badoo-ra.

Szóval ott. :)

2015. aug. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2015. aug. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én 3 napja regiztem tinderre. Van már 40 találatom kb., de ez szerintem szextárskereső, vagy sokan csak játéknak fogják fel, semmi többnek. Önbizalom növelő, kiváncsiak hány csajnak jönnek be. 25L
2015. aug. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Tinderen én is vagyok, de negatív tapasztalataim vannak csak. 27/F
2015. aug. 26. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!