Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, volt olyan kapcsolatot...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, volt olyan kapcsolatotok ahol a férfi sokat bénázott?

Figyelt kérdés

Amivel én eddig találkoztam

- nem tudta felhúzni az óvszert, harmadjára sem

- 3/4 részig tette csak be

- lelankadt neki

- óvszerfelraás közben elsült

-nem találta a lyukat, mindenhova dugta, csak oda nem

- fel sem állt neki rendesen


Mi lett a vége ilyen esetekben nálatok ? Lehet tanítani őket?


2020. febr. 13. 10:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Volt , türelmes voltam vele és idővel rendbe jött minden
2020. febr. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

- Türelem, segítőkészség, megértés.

- Nem lejáratni őket ilyen és ehhez hasonló kérdésekkel


Látod? Máris könnyebb lenne nekik. :)

2020. febr. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Türelem,megértés,segíteni neki.

Nagyon bele lehet vágni a lelkébe,ha kineveted,ott hagyod vagy megjegyzést teszel.

Nem szabad ilyet csinálni,senkinek nem esne jól.

2020. febr. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem érzitek csalódottnak magatokat ilyen helyzetben? Rendben, egyszer kétszer megtörténik. De amikor sokadjára is ez van, és nem változik, akkor nekem kezd elmenni a kedvem a férfitól. Bár, lehet én vagyok az önző ... De tudat alatt elkezd érlelődni a gondolat, hogy kivel is van dolgom.
2020. febr. 13. 10:27
 5/14 anonim válasza:
100%
Azért szerintem a türelem és a megértés is elég véges. Volt egy párom akivel egy évig voltunk együtt, mindig halál türelmes voltam soha semmilyen megjegyzést nem tettem éppen azért, hogy ne bántsam meg..na de mikor minden egyes együttlétnél 5 perc alatt elment.. Én eleinte azt hittem ezt később jobb lesz csak izgul stb. hát nem változott semmit egy év alatt, rengetegszer 3 perc alatt lelankadt neki és emellett meg szexmániás és a vége felé tökre nem kívántam már ezeket az 5 perceket..így vége lett
2020. febr. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem megérte a partneremmel türelmesnek lennem, igaz béna nem volt, csak viszonylag hamar elsült, max. 5 percig tartott egy-egy aktus. Őt nagyon zavarta, ezért próbált tenni ellene, kb 1 év után éreztem, hogy egyre inkább javul a helyzet, ma már nem ritka, hogy 30-40 percig is szexelünk. Beszélgettünk erről, mondtam is neki viccesen, hogy sok pasi mit megadna azért, ha tudná a titkot, módszert, amivel ezt elérte magánál, de sajnos ő sem tudja a tutit. Annyit mondott, hogy minden fejben dől el, nem gondol öreg nőkre vagy lankasztó dolgokra közben, amit sokszor tanácsként hallani, nem tudja megmagyarázni, de már többnyire kontroll alatt tudja tartani a testét. Érdekes mindenesetre, de nagyon pozitív változás.
2020. febr. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
60%
Elképesztő sok béna pasi van. Nem is értem.
2020. febr. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%

Nekem is voltak ilyenek. Az ilyen nyomi srácokat azonnal elzavartam.


22/L

2020. febr. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem talal lyukra, akkor tedd oda magadnak es mond meg neki tolja be tovig. Fontos a kommunikacio. Valoszinuleg a lankadas azert van, mert ha nem tudja felhuzni, akkor rastresszel. Abba is segithetsz neki te, izgatobb ha a no teszi fel. Nem kell elitelni az ilyenekert senkit. Foleg ha szereted
2020. febr. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
93%

Ha nem kapcsolatot akarsz, akkor persze dobni kell.

Tanulnia kell ennyi, miért nem te rakod fel neki a gumit, miért nem te lovagolsz rajta?

A szavaiból egyébként sem kívánod ezt a gyereket. Ha szeretnéd kívánnád megtalálnád a módját hogy egy kicsit old a gátlásaid, te meg még erősíted azokat.

2020. febr. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!