Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak olyan férfiak, akiknek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan férfiak, akiknek tényleg nem jönnek be az instamodell típusú álomnők vagy csak savanyú a szőlő?

Figyelt kérdés

Azok a nők, akik a legjobb, legpénzesebb férfiakat is megkaphatják elérhetetlenek nem csak egy segédmunkás, de sokszor még egy kis átlagos szürkeegér férfi számára is.


Az átlagos lányok pedig tudják nagyon jól, hogy ők átlagosak, túl önérzetesek ahhoz, hogy beérjék a vigaszdíj szereppel. Ezért ha ezek a férfiak, akik az emberek többségét teszik ki legalább akarnak valamilyen nőt maguknak, akkor muszáj elhitetniük, hogy nekik más az esetük.


A másik tényező, hogy nagyon nem mindegy, hogy annyi lóvéd van, hogy ha összetöröd a Lambót veszel holnap egy újat, vagy egy egész hónap alatt kapsz annyi fizetést, amit elvacsiztok egy este alatt egy ilyen csajjal. És ezt tudod nagyon jól. Ahogy az autószalonos mondás is tartja, ha érdekel, hogy mennyit eszik a kocsi, akkor a Suzuki a te autód, ne vágyj többre.



2020. febr. 13. 16:29
1 2
 11/17 StevenUp ***** válasza:
85%

Miért tartsak vonzónak valamit, amiről tudom, hogy nem valós?

Beállított képek, mű pózolás, mű mosoly, mű nő? Mi ebben a szép? Mintha egy ruhabolt kirakatát nézném.. Szexi lenne? Van akinek az, de számomra közönséges, mert tudom hogy nem nekem szól, hanem "mindenkinek"

Sokkal jobban szeretem azt amikor a lány kócos, amikor szimplán rám, "nekem" mosolyog, amikor alvás után felkel, és még nem pakolt magára három tonna sminket.

Ez szexibb, mert ezt már más fórumokon is megénekelték, nálunk bölcsebb, tapasztaltabb emberek is, hogy "aki szép, az reggel is szép"

És valóban ez az igazi szépség számomra, amikor valaki nekem úgy tetszik ahogy van...

Nem filterekkel, mű hajjal, kacsaszájjal.

2020. febr. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
50%

Nekem speciel nem jönnek be.

Kacsacsőrözik itt mindenki, de a valójában kevesebb férfit zavar a kacsa száj, mint amennyi hangoztatja, hogy mennyire gáz. Ennek ellenére még mindig kevesebb embernek tetszik, mint amennyinek igen.

A szilikon szájfeltöltés pedig az a kategória, amit a 99%-ban a nők tényleg csak maguk miatt csinálnak, mert a férfiak 99%-nak alapvetően nem tetszik, max eltekintenek tőle. A szilikon mell meg ugyan ez, sokkal kevesebb embert zavar, mint amennyi hangoztatja, hogy mű nő. Bár manapság, hogy ha valaki kisminkeli magát is ráhúzzák, hogy műnő(ilyen esetekben tényleg csak savanyú a szőlő). Számomra a szilikon mellek 95%-a nem tetszik, de bizonyos esetekben attól én is el tudok tekinteni. Meg persze talán még mindig jobb egy enyhén taszító természet ellenes mell, mint egy kicsi és csúnya mell(nem csúnya, mert kicsi, hanem csúnya is és kicsi is).

Az idegesítő pózolás valamilyen mértékben pedig ma már a lányok 99%-ának sajátja. Aki cikizi az "insta-ribiket", vagy "pláza cicákat" is csinálja olykor-olykor. Majdnem mindenkinél előfordult már. Legyen az barátnőm, nővérem, random ember az utcán, mindenkinél nagyon idegesítő számomra. Egy olyan szintre ad következtetést, ami rendesen felidegesít.


A vékony lányokat, meg alapból nem szeretem. Van amelyik csak nem tetszik, de van ami rendesen irritáló számomra. De ebből nem az következik, hogy a kövér nőket szeretem. Legyen rajta valamennyi zsír! Alapvetően az a természetes és basic trait, hogy a nőknek nagyobb a testzsír százalékuk mint a férfiaknak. Megsúgom, hogy a zsírszövetben is termelődik ösztrogén. A kockahasú nők sosem tetszettek. Számomra az fiús. Olyan mintha a saját hasam tükrét nézném közben és magammal szexelnék. Szóval homokórának nagyon is vonzó a homokóra, de nem mindegy, hogy az egy természetesen mindenhova eloszlott kötőszövettől és a nemi jellegek helyén nagyobb mennyiségben elosztott dologról van szó, vagy egy karvastagságú derékról egy kicsi, de ahhoz képest nagy szilikon, vagy agyonpolcolt és párnázott melltől, illetve már érpattanásig kitolt és feszített fenékról van szó.

2020. febr. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Kik ezek? Nem is ismerem őket, de nem is érdekel! Gondolom ez ilyen mai fiatal gyerekek, verik rájuk.

Na hagyjuk is!

2020. febr. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

," vagy egy egész hónap alatt kapsz annyi fizetést, amit elvacsiztok egy este alatt egy ilyen csajjal. És ezt tudod nagyon jól. Ahogy az autószalonos mondás is tartja, ha érdekel, hogy mennyit eszik a kocsi, akkor a Suzuki a te autód, ne vágyj többre."


WTF?


B+ ,tudod kinek kell egy olyan ribi,aki megeszi a fizudat?A hülyéknek.

Ku.vák is vannak jók.És olcsóbbak,és értik a dolgukat.


Semmi értelme a gazdag pasi- insta nő párhuzamodnak.Mivel egy módosabb pasasnak pont az ilyen rüfkékkel tele a t..e!

Mert csak a lové miatt vannak vele.

Az is inkább egy olyan nőt keres,akivel beszélgetni is lehet,vagy tud,és el tud számolni tízig.

Ettöl még lehet jó nő,csak nem az a fajta kirakatnő,amelyikröl te beszélsz.

Kirkja magát oldalssggesbe pucsitva,hogy kapjon kattonként 50 centet..bmeg.

Szerinted erröl kéne álmodnia egy normális pasinak?Ez az elérhetetlen magasság?

Ne viccelj már!:-)

2020. febr. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Megnézem majd ezeket a csajokat 10 15 év múlva.. Szerintem az a valami ha vannak elvárásai a csajnak nőnek de nem a bankszámla nagyságát illetően hanem hogy meg van-e benned a lehetőség hogy ha becsap a bomba akkor újra tudod-e kezdeni.. Volt hogy én is bedőltem hogy ha fizetgetek akkor én leszek a menő valamelyik csajnál, aha, ameddig nem jön egy gazdagabb szóval ezt hamar befejeztem.
2020. febr. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Két nőm is volt az elmúlt évben amelyik simán influenszer lehetett volna. Előtte is akadt pár ilyen.

A közös az volt bennük,hogy szervileg nullák voltak az ágyban,és tudásban is gyengébben muzsikáltak,mint egy pufi,vagy elálló fülű, esetleg rövid combú lány.

2020. febr. 13. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Nekem a természetesség jön be. Nem az insta szilikoncsöcs meg szilikonfosó


24F

2020. febr. 14. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!