Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Itt csak kanos férfiak vannak?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt csak kanos férfiak vannak? Miért nem tudok egy kérdést kiírni anélkül, hogy ne írjon rám férfi?

Figyelt kérdés
2020. febr. 13. 21:21
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
77%

Kanos meg ilyen meg olyan.

De van pár hölgy is.

2020. febr. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Én általában törekszem a normális válaszra, ha ez vigasztal valamennyire, én bizonyos értelemben kivételnek számítok.
2020. febr. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Nem kell rájuk válaszolni 😊
2020. febr. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
77%
Üdv 2020-ban, ha annyira zavar, tiltsad le aki rád írt, ilyen egyszerű.
2020. febr. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 Gymnospermatophyta ***** válasza:
Nem csak azok, de vannak azok is. És azok találnak meg. :)
2020. febr. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

1-es vagyok.

Amúgy én szeretek ismerkedni ha úgy van de nem ez az oka hogy itt vagyok. Viszont én nem küldöm el senkinek sem a péniszem meg nem a frappáns szóhasználataimmal akarok menő meg nagy arcnak tűnni, ja meg nem is akarok annak tűnni. De vannak itt olyan srácok/férfiak akik már engem is idegesítenek. Meg rám is rám írnak azt ha megtudják hogy fiú vagyok szép szavakat hagynak maguk mögött elküldenek a francba (Holott ők írtak rám) és nem írnak utána. :D Nem tudom mi lehet a fejükbe.

Ha valaki olyat ír hogy fontos számára az érzelem de nem írja oda hogy (F) akkor csakis hölgy lehet akire rá kell írni biztos meg lehet b......

2020. febr. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Clay Morrow ***** válasza:
Rám is mindig írnak és férfi vagyok, ez van, le kell szarni.
2020. febr. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Ezért kell/nem kell odaírni a nemet, életkort. Amúgy fura tényleg, hogy 95%-ban csak hapsik írnak rá a másikra, nők nem/alig. (F)
2020. febr. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
78%
#8: Rám írt már több lány is és volt aki meg is jegyezte hogy kár hogy messze lakok holott semmi arra utalót nem mondtam hogy akarok akármit is. :D
2020. febr. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
78%

Eddig csak ilyen padik írtak rám, meg akik kétségbe voltak esve h nincs barátnőjük segítsek stb...

Szval ez jobb ha vki kanos és úgy ír rád.

l

2020. febr. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!