Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egyeseknél tényleg 5-15,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyeseknél tényleg 5-15, maximum 30 percig tart a szex?

Figyelt kérdés
Teljesen le vagyok döbbenve. Erre olyan büszkék sokan? Mihez lehet kezdeni ennyi idő alatt? Nálam volt olyan, mikor átszexeltem az éjszakát. De általánosan 2 órát szoktam szexelni.

2020. febr. 15. 13:58
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:
Képesek, csak nem jut elegendő idő rájuk. Plusz a technikán is sok múlik.
2020. febr. 15. 14:23
 12/33 anonim ***** válasza:
48%
Ez azért nem állja meg a helyét, mert ha így lenne, akkor magának minden nő tudna hüvelyi orgazmust okozni. Hiszen ha magával játszadozik az ember akkor bőven van ideje, ő határozza meg hogy meddig tartson, a technika pedig tökéletes, hiszen mindenki saját maga érzi hogy hogy jó neki.
2020. febr. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:
Sok nő magával sincs tisztában, ez itt a gond. Nem tudják, hogy mire képesek, aztán jön egy férfi, akivel nagyon jót kefélnek, és csak pislognak, hogy lám, ilyen is létezik. De természetes, hogy 5 perc alatt ezt nem lehet elérni. Lehet jó az 5 perces aktus, ha annyira beindul mind a két fél, hogy ihaj, de csodát akkor sem lehet művelni.
2020. febr. 15. 14:31
 14/33 anonim ***** válasza:
Te most ezt szexpartnerkeresőnek szánod? Egy igazi Adonisz vagy biztosan.
2020. febr. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:
Nem, nem annak használom, csupán beszélgetek.
2020. febr. 15. 14:34
 16/33 Micimacko67 ***** válasza:
Te nem beszélgetsz, csak a magad butaságait ismételgeted..
2020. febr. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:
Nem. Az a baj, hogy a sok frusztrált férfi azt gondolja, hogy az 5 percével megváltja a világot, aztán dicsekednek nagyban, hogy mekkora lepedőakrobaták. Ez itt a baj. Aztán jön egy olyan ember, mint én, aki azt mondja, ez kevés, és természetes, hogy lehurrogják, megpróbálják kikezdeni. Ez folyik most itt.
2020. febr. 15. 14:42
 18/33 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 10-15 perc az ideális, max 20, de akkor tényleg túltoltuk. Ennyi idő alatt általában összejön a 2, nem ritkán 3 orgazmus is. Viszont ha ennél tovább tart, nekem az már kellemetlen, kidörzsöl, elmúlik a vágy, potenciálisan akár fájdalmas is lehet. Volt exem, aki hozzád hasonlóan ragaszkodott a több órás menetekhez, hát, nem mondanám, hogy olyan élvezetes lett volna vele a szex.

Nem vagyunk egyformák. Nálam nem az idő határozza meg, hogy mennyire jó az aktus, vagy hogy elélvezek-e. Nem lehet abból kiindulni, hogy te mit szeretsz és neked hogy jó, mert mások meg mást szeretnek.


És nő vagyok, megjegyzem.

2020. febr. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 Micimacko67 ***** válasza:
100%

Szoktál olvasni kérdező?

Mond neked az név valamit, hogy Moldova György?

Tudod...az ő mondása volt az az ősi igazság; bolond ember,mind aki a farkával dicsekszik...

Nem tudom mwgértetted-e a finom célzást?

2020. febr. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes. Ketten írtunk nők, és bár mindketten teljesen más okból, de ugyanazt mondtuk, hogy ne reszeljen sokáig a pasi. Van aki azért mert nincs hüvelyi orgazmusa, és van aki azért, mert már sok is neki az az orgazmusmennyiség amit 10-15 perc alatt el tud érni.

Tehát mégiscsak van abban valami, hogy a nők nem szeretik a hosszú aktusokat, inkább a hosszú előjáték hívei vagyunk.

Bőven elég egy 5-10 perces pasi.

2020. febr. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!