Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk/pasik ti meddig várnátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/pasik ti meddig várnátok a szűz barátnőtökre?

Figyelt kérdés

Ugy vettem észre az eddigi barátaimon hogy egy pasinak elég nehezére esik ez a dolog, még úgy is hogy kap "helyette" ezt-azt...


19L



2019. jún. 15. 06:57
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
92%
Mivel nem vagyok már tini így pár hónapnál többet biztosan nem. 29/F
2019. jún. 15. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
90%

Ezt nehéz megmondanom, mivel 45 éves férfi vagyok, és már nem lesz szűz barátnőm. De ebben a korban már nem várunk jóformán semennyit, mert mire várjunk.


Tinédzser korban természetesen vártam én is, konkrétan 2 évet... utólag sajnálom. Jobb lett volna hamarabb. Nincs nagyon mire kínozni magunkat, ettől semmi se lesz jobb.

2019. jún. 15. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Nem szándékozok kínozni se magamat se a barátomat, de nekem kell pár hónap mire érzem azt hogy "na most akarom"
2019. jún. 15. 07:03
 4/23 anonim válasza:
100%
1-2 hónap nem olyan gáz
2019. jún. 15. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
32%
Amíg lehúzza a bugyiját.
2019. jún. 15. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
25%
Értem az idegenkedést, és szokták is mondani megértően, hogy “csak akkor csináld, ha készen állsz rá”, de gondolj csak bele: milyen lenne, ha te nagyon szeretnéd ha egy srác csókolná a szádat, de ő nem csókolna meg hónapokon keresztül, mert “még nem áll készen”? Mikor áll készebben egy ember arra, hogy szeresse a másikat?
2019. jún. 15. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
17%

19 évesen ,,ezt-azt" adsz neki és még neked áll feljebb?

Sejtem ilyen kezimunka vagy mrgengeded hogy kinyaljon.

Engem pl egyik fenti sem elegit ki.

Lehet valami töketlen kisfiút még igen.


A kérdésre válaszolva:

Semeddig nem vátnék rá. Pontosabban össze se jönnék vele, főleg nem egy 19 eves szűzzel, aki közli hogy meg hosszú ideig nem akar lefeküdni. Eselytelen.


Drágám, ez nem az óvoda.

Ha erre találsz kutyát, az az ő baja.

Jobb lenne nem átverni a férfiakat...


Ja amúgy meg, nem az van, hogy aki szeret az megvár. Hanem ha szereted nem váratod :)

2019. jún. 15. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Érdekes, nekem az kell a szeretethez/szerelemhez hogy megismerjem az illetőt.

Furcsa nekem hogy valaki 1-2 hómap után tud szeretni, én akkor még jóformán nem is tudom a másikról hogy kicsoda, kb akkor mutatjuk be egymást otthon, még bőven ismerkedünk.

2019. jún. 15. 07:27
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Annyi voltam, mint te amikor elvesztettem. Barátom 25 volt és 3 hónapot várt rám, bár mi távkapcsolatban voltunk, így csak két hetente láttuk egymást.

Előtte volt több férfi is akivel lefeküdhettem volna, de mindegyik túl gyorsan akart mindent. Vele ez a 3 hónap alatt megismertem a saját, és az ő testét is, és már az első szexnél eltudtam teljesen lazulni, nem fájdalom volt hanem élvezet. Én egyébként sokkal hamarabb akartam már, és örülök hogy nem hagyta hogy megtörténjen.

Nem szeretet vagy nem szeretet kérdése, hogy ki mennyire váratja a másikat, egyszerű oda figyelés és aki nem tud rád figyeni, annak nem is érdemes hogy oda add ez első alkalmat.

2019. jún. 15. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
37%
Esküvőig - ahogy az normális.
2019. jún. 15. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!