Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mire kell figyelni, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire kell figyelni, hogy tényleg biztonságos legyen a szex, és ne csússzon be baba?

Figyelt kérdés
Kezdő vagyok, és a párom sem nagyon tapasztalt. Milyen helyzetek vannak, ahol körültekintőnek kell lenni. Pl, pózok, ahol lecsúszhat vagy kilyukadhat az óvszer (ha van ilyen).
2020. febr. 15. 18:48
 1/5 anonim ***** válasza:
66%

Rendeltetés -szerűen használt a gumit a megfelelő méretet vedd


Nem fog ki lyukadni se lecsúszni

2020. febr. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Es rendes uzletben vasarolt ismert marka legyen.

Es ne csak a kilyukadastol felj. Csak olyan sikositot hasznaljatok, ami vizes alapu. Biztos ra van irva. Ami olajos alapu, az ateresztove teszi az ovszert kilyukadas nelkul.

Nagyon biztonsagos, ha jol teszi fel.

2020. febr. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha megfelelően helyezitek fel az óvszert, akkor nem kell félni attól, hogy valami baj történik. A kilyukadás jellemzően már sérült, régi/lejárt, vagy ócska gagyi óvszereknél fordulhat elő, nem pozíció függvénye. Ha egyszerre két gumit húztok fel, az pl növeli a szakadás veszélyét, szóval ezzel nem növelitek, pont, hogy csökkentitek a hatékonyságot (láttam már az oldalon is, meg még az én kamaszkoromban is ez egy gyakori gondolat volt).
2020. febr. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
a srácok már minden fontosabb dolgot leírtak,szóval én csak annyival egészíteném ki,hogy egymásra is figyeljetek hogy a szex jó is legyen
2020. febr. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ajánlom a Durexet! Először a simát, aztán lehet másfajtát is, olyat, amilyet szerettek! Ismerjétek ki egymást, érezzétek jól magatokat, a gumit ha jól használjátok, semmi baj nem lesz ;)


Viszont remélem nem kell hangsúlyozni, hogy a gumi elejétől a végéig fenn legyen, amíg benne vagy, másként becsúszhat sajnos, de ha fenn van, akkor semmi gond nem lesz :)

2020. febr. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!