Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, mi volt az első...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mi volt az első benyomásotok amikor péniszt láttatok?

Figyelt kérdés
Hány évesen történt ez?

2020. febr. 15. 23:34
 1/8 A kérdező kommentje:
*először
2020. febr. 15. 23:34
 2/8 anonim ***** válasza:
96%

Első benyomásra egy siman péniszt vagy mar egy felizgult merec pénszit?

Az előbbi nem igazan volt nagy durranas mivel apukam meg öcsém is van nem nagy dolog. Viszont először látni egy merev péniszt izgalmas volt azt gondoltam hogy nagyon szép ahogy feláll és nagyin jó érzés lesz ha majd berakja (16 voltam).

2020. febr. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Tetszett
2020. febr. 16. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
96%

Azt gondoltm h "Így néz ki élóben? Nem iy rossz"

15 éves voltam.

2020. febr. 16. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
68%
Csak úgy véletlenül - nagyjából semmi, ill. óvodás kori kíváncsiság nem több. Máshogy látni... nos aki a párjáét vagy olyanét látta kivel együtt szeretett volna lenni akkor izgató, ha viszont másét kéretlenül akkor meg taszító és hagyjon békén ez a szatír.
2020. febr. 16. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 cseppszi ***** válasza:
43%

Előttem szólókkal egyet értek. Egy idegen löttyedt pötst látni akár visszataszító és undorító is lehet. A szerelmünkét meg ránk izgulva csodás.


25L


ja és oviba láttam először

2020. febr. 16. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem tetszett.
2020. febr. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A szerelmem kőkemény meredő pénisze számomra borzasztó izgató.
2020. júl. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!