Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az exfeleségem miért lépett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exfeleségem miért lépett olyan kapcsolatba ahol nem tiszteli a partnerét?

Figyelt kérdés

Pár napja felhívott msgához és vadul szexeltünk. Egyáltslán nem ellenkrzett, sőt hrvesen visszacsókolt. Oké.. tetszett a dolog,de én ezt erkölcsileg nem díjazom! Engem soha nem csalt meg! Nem szeret már, ezt letisztáztuk.. kegslábbis nekem ezt mondta,hogy ez igaz vagy nem szt nem tudom.De nem kellene a csávóját megalázni. Meglepődtem rajta. Szexuálisan vonzódik hozzám azt mondta,és jól csinálok bizonyos szex technikát!

Oké.. de akkor ne legyen addig párkapcsolata nem? Hanem néha járjunk össze,hogy kielégítsem. De így tényleg nem szép dolog tőle.


2020. febr. 17. 20:14
 1/6 Mr.The Colonel ***** válasza:

Gondolom a szerelem elmúlt, de a kémia nálad maradt.

Nekem egy barátnő volt ilyen, hogy ugyan együtt már nem voltunk, időről időre felbukkant, hogy találkozzunk.

2020. febr. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

1-es!

Igen,ugyanezt mondta nekem is. De ez nem szép dolog...én nem ilyen nőnek ismertem meg. Oké..kicsit furának is tünik,hisz velem szexelt, velem csalta meg a csávóját, de amikor mi összejöttünk akkor meg miattam vált el a férjétől,akivel 20 évig élt együtt mégsem csalt meg vele. (Akkor ugyebár a volt férj volt az ex,most mér én)

Ő mindig szerette a tiszta ügyeket,és az erkölcsös dolgokat.

2020. febr. 17. 20:25
 3/6 anonim ***** válasza:
84%
Kérdező!! Biztos vagy benne, hogy nem csalt meg téged is az akkori ex férjével??? Valószínűleg a mostani férje sem tud róla, hogy megcsalja őt veled a kedves kis asszonyka....
2020. febr. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
63%
mert keresett valakit akivel potolni tudja a hianyodat, hogy legyen valakije.. max kedveli egy kicsit de annyi, csak egy potlek az eleteben
2020. febr. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
83%

Azt csak hiszed hogy téged nem csalt meg.

A mostani pasija is ugyanezt hiszi.

Egyébként meg te sem vagy jobb nála. Azt mondod hogy erkölcsileg nem díjazod, de közben partner voltál benne. Ha tisztelnéd hogy kapcsolatban van akkor hozzá sem értél volna.

2020. febr. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Tuti,hogy nem csalt meg 1000 %!

Pont azért vált el,mert megalázta éveken át,megcsalta, gyereket csinált más nőnek stb stb.. ötült,hogy megszabadult tőle,látni,hallani sem akart róla. Na meg 24 órából 24-et együtt voltunk mert egy munkahelyen is dolgoztunk kapcsolatunk alatt, és már össze is költöztün,együtt is ékzünk. Tehát 1 másodpercre voltunk egyedül/egymás nélkül!

Igen.. abban én is hibás voltam,hogy bele mentem a szexbe most. Elgyengültem. Még mindig nagyon tetszik.

2020. febr. 17. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!