Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szakítás után mennyivel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után mennyivel érdemes új kapcsolatba belemenni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Ha vége egy hosszú kapcsolatnak amiben a felek normális emberek módjára váltak el egymástól (állítólag), akkor mennyi ideig lenne érdemes várni egy újabb kapcsolattal? Az új kapcsolat inkább csak szexkapcsolat lenne, a szex hiányzik neki. A bátyámról van szó, aggódom érte.


Köszönöm az értelmes válaszokat!



2020. febr. 7. 15:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenkor természetes hogy fűvel fával lefeküdne.

Nem biztos hogy ez a megoldás...

2020. febr. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
58%
10 perc! 😆😂
2020. febr. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Amikor úgy érzi túllépett raja, nem a múltkor rágódik és úgy érzi képes egy új kapcsolatot kialakítani. Nincs konkrét időpont van akinek 2 hét, másnak 2 év, nem egyformán és egyforma idő alatt dolgozzák fel az emberek a szakítást, csalódásokat.

Egyébként hogy érted csak szexkapcsolat lenne? Eleve ezt keres? Mert akkor fejben, érzelmileg az exével van. Ha meg már megvan a "jelölt" és kölcsönösen szimpatikusak egymással a lánynak, akkor hajrá :)

2020. febr. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
62%
Azonnal
2020. febr. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
60%

Minnél hamarabb annál jobb 😊

Meg annál kevesebb az esélye,hogy a nagy magányában az első hülyével összeál,és újra éveket csesz el az életéből.

2020. febr. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
61%
Erre nincs recept. Minden ember más, sőt, ugyanaz az ember is minden szakítás után máskor látja elérkezettnek az időt hogy nyisson más felé. Csak senkit nem szabad sürgetni mert annak sosincs jó vége.
2020. febr. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm a válaszokat!
2020. febr. 7. 16:12
 8/8 anonim ***** válasza:
Kapcsolat és kapcsolat között ég és föld lehet a különbség. Mint ahogy szakítás és szakítás között is. Nekem közel 50 felejthető kapcsolatom volt, de mivel mindig én léptem ki, sohasem gyötört meg egyik sem, rögtön fejest tudtam ugrani a következőbe. Aztán egyszer rám járt a rúd. Mivel mindig könnyen csajoztam, nem tanultam meg, hogyan kell valakit megtartani, így aztán, amikor belépett az életembe a nagy Ő, fél év után kiszeretett belőlem. Nos, az a szakítás földbe döngölt, sőt lejjebb, a kénköves pokol mélységéig. Hónapokig nem tudtam nőre nézni.
2020. febr. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!