Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy 35 körüli férfi aki 10...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 35 körüli férfi aki 10 éve nem szexelt az belemenne ismerkedésbe egy 22 éves átlagos nővel?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy tetszem-e a férfinak. Én szerintem 10 év szexmentesség után kb. bármilyen ápolt férfival azonnal lefeküdnék :D De ez lehet nála másképp működik. Ápolt vagyok, rendben tartom a külsőmet és szerintem az arcom szép, a testalkatom átlagos.

A helyében vissza tudnátok utasítani? Nem gondolna velem komoly kapcsolatra?

Dolgozom, tanulok, eltartom magam, úgyhogy ez nem akadály.



2020. febr. 17. 21:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezt csak ő tudhatja.
2020. febr. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Meg hát
2020. febr. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Egy 50 közeli férfi nem lehet esélyes? Bár nem 10 éve szexelt utoljára... De nem is idén 🤔
2020. febr. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
És te honnan tudod ezt? Elég gyanús, hogy 10 évig nem csinált semmit. Amúgy meg te egy év szex nélkül után lefeküdnél bárkivel, ti nők ilyenek vagytok. Fiatalon se birtatok várni akkor miről beszélünk. Na de ha igaz lenne a 10 év amit kérlek akkor csak szexre menne elvileg.
2020. febr. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
*kétlek
2020. febr. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Miért nem játszott kapura ennyi ideig? 10 év kbszott hosszú idő... biztos van oka ekkora kihagyásra. Hacsak valami szervi vagy lelki oka nem volt rá eddig,nem tudom mi oka lenne visszautasítani már ha bejönnél neki. a 10 év beszédes,sokatmondó dolog... ne várj sokat tőle!
2020. febr. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Bele menne biztos.
2020. febr. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha tíz éve nem szexeltem volna akkor biztos először csak szex azt majd alakul.

33 f

Én szexeltem igaz mostanság de ilyen fiatal lánnyal bármikor eltőltennék egy két éjszakát

2020. febr. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ezt mi honnan tudjuk??? Nem vagyunk gondolatolvasók, kacérkodj vele, flörtölj, küldj jeleket vagy tegyél úgymond "félreérthetetlen" megjegyzéseket és elválik.

Most ha azt mondjuk nem, akkor mit csinálnál? Neked bátorítás kell tőlünk hogy tudd tetszik-e valaki, magadtól nem tudod?

Már bocsi'... de ez 12 éves felfogás.

2020. febr. 17. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!