Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Ha valahogy örömöt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha valahogy örömöt szereztek a barátnőtöknek, akkor ti azt rögtön vissza is "várjátok"?

Figyelt kérdés
Vagy majd a legközelebbi alkalomnál?

2020. jan. 5. 23:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nem azért csinálok valamit, mert cserébe kérek valamit. Hanem azért, mert jóleső érzés megtenni.
2020. jan. 5. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 kisördög1 ***** válasza:
100%
Nem, nem várok vissza semmit cserébe élvezem ha "jó neki és minél többször. :)) igaz ez kölcsönösen működik.
2020. jan. 6. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem várom vissza, de szerintem 'illik' viszonozni. Nyilván nem akkor egyből ott, ha nincs kedved, de ha van ne fogd vissza magad! Ő is biztos azért csinálja neked, mert örömet akar szerezni, és szeretne neked csinálni valamit.


Volt részem olyan kapcsolatban, ahol nagyon ritkán kaptam viszonzást, de nem zavart, mert nem azért csináltam, hogy kapjak valamit, és olyanban is, ahol egyből kötötte fel a haját, és hátralökött, hogy most én jövök.


Mindkettő jó :)


F

2020. jan. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én bennem ez soha nem fordult meg. Azért nyalom ki mert szeretem látni ahogy élvez. Hogyha sosem pippant le talán az sem zavarna. Hogyha csak azért csinálnám, mert viszonzást várok akkor már megette a fene..
2020. jan. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Roman00SA ***** válasza:
100%
Nem nem varom vissza ez az o dontese kell hogy legyen
2020. jan. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nincs elszámolás, de egy kedves mosoly azért jól esik cserében.
2020. jan. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem várom vissza.Persze jól esik a viszonzás,de ez nem erről szól.Önzetlenül,elvárás nélkül.
2020. jan. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!