Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Ha a barátnőtöknek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha a barátnőtöknek striás lenne a hasa (Már fehér/gyöngyház színű) de hát még is ott van. Maga a lány nem lenne kövér. És felvenné a standra a 2 részes bikinit?

Figyelt kérdés
Vagy akár hétköznapra a haspolót.Egyszóval kilátszanának a csíkok.A lány igényes sminkel csinos csak van ez a hiba a csíkok.Titeket az zavarna hogy az emberek látják?Vagy kellemetlenül éreznétek magatokat ha kézen fogva kellene így menni melette?Tudom elég furán lett kiírva a kérdés de így tudtam.Értelmes válaszokat várok.Légyszi kort is írjatok.
2020. febr. 2. 20:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Striás a mellem, fenekem, combom senkit nem zavart soha.
2020. febr. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
66%
Haspólót csak a ribik hordanak, amiatt zavarna. A bikinivel nem lenne bajom.
2020. febr. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
79%
És ez miért baj?
2020. febr. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
60%
2-es, nem vagyok ribi, egyetlen pasival voltam, mégis hordok haspólót :)
2020. febr. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Gondolod a strandon kizárólag topmodellek vannak? Ha valakin van 1-2 kg plusz, vagy kis stria, narancsbőr az nem mehet strandra, járjon csadorban?

Ha téged zavar akkor vegyél fel egyrészest. Egyébként meg ha valaki szeret akkor így is fog szeretni és örül, hogy a strandon is veled együtt lehet.

2020. febr. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Teszek rá hogy hol vannak rajta striák, vagy milyen ruhát vesz fel, ha abban jól érzi magát!

Ha beleszeretek valakibe, tőlem akár falába is lehet. :)

F

2020. febr. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy furának fogod találni, de nekem tetszene. Sőt még az ujjaimat végighúzni rajtuk is nagyon jó lenne :)
2020. febr. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavarna ha egyébként jól kijövök vele más téren. Senki sem tökéletes.
2020. febr. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Bence_ ***** válasza:
76%

Szedd össze magad, kutyát nem érdekli a stria.

Még nekem is van, anno túl gyorsan nőttem.

2020. febr. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Striás a mellem, a hasam és a fenekem is. Párommal ha fürdeni megyünk mindig kétrészes bikiniben vagyok, sőt, sokszor tangás bikinit is felveszek. A párom szereti a testem és büszke rám. 24N
2020. febr. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!