Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem akar kinyalni a párom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar kinyalni a párom?

Figyelt kérdés
másfél éve vagyunk együt. eddig csak 1szer nyalt ki és akkor is csak kb fél percig csinálta... megkérdeztem hogy hány csajt nyalt ki eddig és mondta hogy rajtam kívül még egyet de akkor is öklöndözöt. nem vagyok se büdös se szőrös. ápolt lány vagyok :). én mindig kielégítem őt szájjal mert jó érzés, ha ő neki jól esik. ő ujjaz és az ágyban is nagyon jó..de nem tudom miért nem akar nyalni.. . az exeim mind szerették csinálni, meg egy átlagos pasi megveszne azért, ha kinyalhatna egy csajt. ő mégsem. 18/L

2014. júl. 23. 09:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
jó kérdés:D kérdezd meg tőle szerintem! én imádok nyalni, sosem hagynám ki ;) F/23
2014. júl. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
27%
Én nem vesznék meg érte, kifejezetten rühellem. Gondolom ő is.
2014. júl. 23. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
61%
Lehet hogy valamiért nem olyan finom édes a puncid...
2014. júl. 23. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert szerintem buta !! Egyik legjobb dolog egy ápolt,csupasz punciba nyelvvel behatolni es jol kinyalni.
2014. júl. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
75%
Engem sem szokott kinyalni, pedig én is ápolt vagyok (csupasz), egy csajt se nyalna ki. Az enyém még csak meg sem akar ujjazni, tőlem viszont elvárj a cumit. És nem érti, hogy mi a gond a szexszel.
2014. júl. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 DreamWeaver ***** válasza:
100%
Vannak ilyen fiúk, férfiak, akik viszolyognak a nyalástól. Te pont kifogtál egyet. Veled sincsen baj, és vele sincsen baj. Egyszerűen nem passzoltok össze. Ha amúgy minden rendben köztetek, és le tudsz mondani az orális szexről, akkor minden happy lesz. Szerintem nincsen olyan, hogy átlagos pasi, vagy átlagos csaj. Mindenki más. Senki sem szabvány. Tedd fel Magadnak a kérdést, ez mennyire fontos Számodra a kapcsolatotokban? Mérlegelj és dönts, hogy érdemes emiatt partnert váltani, vagy sem.
2014. júl. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 DreamWeaver ***** válasza:
100%
Az ápoltság és a csupaszság egymást nem fedő fogalmak. Mivel a szőrzet védelmi szerepet lát(na) el, csupaszon sokkal könnyebb ápolatlannak lenni, mint szőrösen. És természetesen szőrösen is lehet valaki elhanyagolt. De itt és most megdőlt egy eddig stabil ténymegállapítás, miszerint ha egy lány nem borotvált, ne számítson nyalásra. Ez egy tévhit. És nem először látom ennek igazolódását. Engem pl. a természetes, szőrös (és persze ápolt) punci bikáz be igazán. De ez csak egy vélemény a sok közül.
2014. júl. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A csávó nem akart kinyalni egy átlagos csajszit:P
2014. júl. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 sysy0410 válasza:
A puncid íze attól is függ, hogy milyen kajákat eszel. Tehát ha a barátod szerint az ízeddel van probléma, nézz utána, hogy bizonyos ételek milyen ízt adnak.
2014. aug. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én is jobb szeretem pelyhesen a barátnőmet. A kopasz nem tetszik.
2014. aug. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!