Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Az normális ha lecumizom a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális ha lecumizom a pasim, és az után nem szeretne megcsókólni? Vagy az hogy én eddig többször kielégitettem orálisan viszont ő nem akar engem kinyalni.

Figyelt kérdés
Pedig én voltam az a típus aki nehezebben vette erre rá magát, és nehezebben adta be a derekát. S mikor végre úgy éreztem készen állok rá akkor semmi sehol, pedig az elején szeretett volna csak én még nem akartam, de azóta sok minden történt és jól esne nekem is. Egyszer azt is mondta hogy ő csak akkor nyal ki ha én lecumizom mert ő így látja korrektnek. És mikor utoljára felhoztam neki a témát már majdnem volt de aztán meggondolta magát, és én kielégitettem orálisan de ő az után meg sem szeretne csókólni, rendben van ez így? Kicsit bántó. És az intim higéniával minden rendben van, vigyázok a testemre, tehát az biztos nem probléma.
2019. okt. 27. 14:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális..
2019. okt. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez nincsen rendben, ha kapni szeretek, adni is meg kell tanulni, én igy látom jonak
2019. okt. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális. Próbálj meg beszélni vele erről
2019. okt. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális!!!!
2019. okt. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
És akkor miért vagy vele együtt?
2019. okt. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Mert szeretem
2019. okt. 27. 17:05
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Jo reggelt!!!

Ő nem szeret téged ez 100% csak a szex miatt van veled.

Bocsi.

2019. okt. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Én se értem, hogy miért vagy vele még együtt, hisz egyértelmű, hogy csak kihasznál téged. Szeretheted, de láthatóan nem kölcsönös ez a dolog. Ha valakit szeretek, akkor simán megcsókolom az után is, hogy pont az én testrészemet kapta be... ha pedig lent nyal és utána akarja, akkor is megteszem, hisz biztos, hogy vagyok annyira tiszta lent, hogy ne legyen gond. Ha nem lennék, akkor eleve nem is engedném odalent a közelébe nyelvvel sem. Én azt mondom, amennyiben nem történik nála változás, gondolkodj el erősen, hogy valóban ő-e a megfelelő partner...
2019. okt. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
mondd neki, hogy ha kinyal, akkor utána lecummantod, de ez nem így működik, hogy te kielegited, és semmit nem kapsz cserébe.
2019. okt. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
12%

Ha azt írtad, hogy szereted, akkor el kell viselni a helyzetet. Mindig úgy kell valakit szeretni, ahogy van , ha meg akarod változtatni, akkor az már önzés.

Tudomásul kell venni, hogy ilyen. Ennyi. Kár ezen rugózni.


Egy embert, ha szereted, akkor is el kell " viselni ", ha impotenssé válik.

2019. okt. 28. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!