Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A baratnom megmutatta a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratnom megmutatta a cicijét egy masik pasinak, mit kene tennem? 18/F

Figyelt kérdés

A baratnom 19 eves, es rendkivul perverz tud lenni. Az elejetol fogva tudom, hogy annyira fel tud izgulni, hogy teljesen megvaltozik a viselkedese, es elveszti a fejet olyankor. En is ilyen vagyok egyebkent szoval teljesen meg tudom ot erteni, es ezt tudjuk egymasrol.


2 hetig kulfoldon voltam, emiatt nem tudtunk talalkozni, es nagyon ki volt ehezve, amit el is mondott nekem, minden ilyesmit nagyon jol meg szoktunk beszelni, es ismerjuk is egymast ilyen szempontbol mert hasonlitunk egymasra.


Mivel ki volt ehezve, elmondasa szerint elveszitette egy pillanatra a fejet mikozben kettesben volt egy fiu baratjaval, es addig addig beszelgettek noi mellekrol, mig megmutatta neki a sajatjat, elmondasa szerint nagyon fel volt izgulva kozben, viszont miutan megmutatta neki, es mielott tovabb mentek volna a szex fele, eszbe kapott es ossze szedte magat, es bocsanatot kert tole, es inkabb gyorsan hazament. Es amint hazaert reszletesen le is irta nekem hogy hogyan tortent a dolog


Tudom hogy o ilyen, es nem lep meg hogy neha igy elveszti a fejet, viszont becsuletesen megmondta nekem azonnal miutan ez megtortent, es megnyugtatott, hogyha barmi olyat tenne, mar elotte megmondaná, es biztos lehetek benne hogy megtenni nem fogja soha varatlanul. Emiatt is bantotta a lelkiismeret


Azt mondta ugyanugy szeret engem, csak tenyleg 2 het alatt elkepesztoen kiehezett..


En ilyen szempontbol tenyleg bizom benne, mert tenyleg nyiltan es tisztan mindent elmond, azt is elmondta mi jart a fejeben, meg hogy milyen nehez volt ezeket a gondolatokat elhesegetni.


Privatban elmondom miket mondott pontosan, ide ki nem irnam.


Mit kene tennem?


2020. febr. 19. 13:21
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
92%
Írd le privatba.
2020. febr. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 érdeklődő35 ***** válasza:
6%

Semmit.

Elmondta, ismeritek egymást.

A sr@c meg irígykedhet, hogy ilyen barátnőd van, de neki nem jut belőle, max étvágygerjesztő

2020. febr. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
65%

Ha ez igaz sztori, akkor...


Tapasztalt férfiként azt mondom neked, hogy fuss!!! 😉

Ilyen csaj az nagyon jó lehet az ágyban, össze vissza qurnám, de kapcsolatra nem való!

Meg ígérte, hogy ha olyat tesz, akkor szól előtte!

Szerintem menjen a g.ecibe 1 ilyen kis felszopó!

Nekem tuti nem kéne,csak és kizárólag arra...

Gyorsan lenyeletném vele a zsákom tartalmát, aztán menjen a f.aszba.

Ez csak rosszabb lesz.

Az ilyen szopadék, úgy is félre fog toszni, csinálhatsz te amit akarsz, időben pattan meg, ha nem akarsz tönkre menni, szerintem!


33/F

2020. febr. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
68%

...biztos lehetek benne hogy megtenni nem fogja soha váratlanul...


Ez a mondat,szöget ütött.

Azért rendes,szól,ha megcsal.

2020. febr. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
4esnek igaza van és ezt úgy mondom, hogy csaj vagyok :)
2020. febr. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
76%
Volt ott más is.
2020. febr. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
83%

Egy kapcsolatban lévő nő, soha nem mutatja meg más férfinak a melleit, de még egy magányos nő is nehezen!!

Szóval a történet vagy kamu, vagy ha nem akkor menekülj attól a csajtól!!

2020. febr. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem bosszúból mutasd meg nekünk is!
2020. febr. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Hat aki eloben kettesben mas pasinak mutogatja a mellet, az mar eleg gaz. Meg egy elkuldott kepen nem izelnek, de eloben ez eleg gaz, es honnan tudjuk, hogy nem tortent tobb is?
2020. febr. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
55%
Te meg kezd el mutogatni a farkad másoknak.
2020. febr. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!