Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A baratnom megmutatta a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratnom megmutatta a cicijét egy masik pasinak, mit kene tennem? 18/F

Figyelt kérdés

A baratnom 19 eves, es rendkivul perverz tud lenni. Az elejetol fogva tudom, hogy annyira fel tud izgulni, hogy teljesen megvaltozik a viselkedese, es elveszti a fejet olyankor. En is ilyen vagyok egyebkent szoval teljesen meg tudom ot erteni, es ezt tudjuk egymasrol.


2 hetig kulfoldon voltam, emiatt nem tudtunk talalkozni, es nagyon ki volt ehezve, amit el is mondott nekem, minden ilyesmit nagyon jol meg szoktunk beszelni, es ismerjuk is egymast ilyen szempontbol mert hasonlitunk egymasra.


Mivel ki volt ehezve, elmondasa szerint elveszitette egy pillanatra a fejet mikozben kettesben volt egy fiu baratjaval, es addig addig beszelgettek noi mellekrol, mig megmutatta neki a sajatjat, elmondasa szerint nagyon fel volt izgulva kozben, viszont miutan megmutatta neki, es mielott tovabb mentek volna a szex fele, eszbe kapott es ossze szedte magat, es bocsanatot kert tole, es inkabb gyorsan hazament. Es amint hazaert reszletesen le is irta nekem hogy hogyan tortent a dolog


Tudom hogy o ilyen, es nem lep meg hogy neha igy elveszti a fejet, viszont becsuletesen megmondta nekem azonnal miutan ez megtortent, es megnyugtatott, hogyha barmi olyat tenne, mar elotte megmondaná, es biztos lehetek benne hogy megtenni nem fogja soha varatlanul. Emiatt is bantotta a lelkiismeret


Azt mondta ugyanugy szeret engem, csak tenyleg 2 het alatt elkepesztoen kiehezett..


En ilyen szempontbol tenyleg bizom benne, mert tenyleg nyiltan es tisztan mindent elmond, azt is elmondta mi jart a fejeben, meg hogy milyen nehez volt ezeket a gondolatokat elhesegetni.


Privatban elmondom miket mondott pontosan, ide ki nem irnam.


Mit kene tennem?


2020. febr. 19. 13:21
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem menekülj tőle. Ha igaz, amit elmesélt, akkor is. Ha most nem is teszi meg, igazából csak idő kérdése, hogy mikor fogja. Két hét azért nem a világ. Masztizzon, ha ennyire nem bírja. Elveszti a fejét, ha kiéhezett... ez kb annyira szar szöveg, mintha azt mondaná, hogy nem tehet róla, mert részeg volt. Óvatosan vele, mert szerintem záros határidőn belül koppanni fogsz.

Nem sokkal fiatalabb nálam, de nagyon kislányként viselkedik szerintem.

2020. febr. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Haver, szerintem menekülj. Vagy tartsd meg talonba, csak kufircolni néha napján.
2020. febr. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
0%
Figyelj, én szívesen kielégítve tartom neked, így nem kell attól tarfanod, h fűvel- fával megcsalna. :)
2020. febr. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Masik pasira izgult fel... Es meg a mellet is megmutatta. 2 het az semmi. Mi lesz legkozelebb? Le is fekszik massal, mert ot eppen felizgatta valami? Sserintem is menekulj, ez a csaj meg nagyon sok fajdalmat fog neked okozni. Hiaba szamol be rola, akkor is megfog csalni. Te most komolyan elnezned mondjuk egy idegbeteg embernek, hogy megver neha neha, csak mert elotte szolt? Vagy mert utana minsig reszletesen elmagyarazza, hogy miert mem tehet rola? Meg most mi a tosz. Megfogja tenni, csak majd elotte szol neked? Szociopatak szoktak ilyeneket mondani amugy. Ok is elore bejelentik, hogy veluk amugy nehez kijonni stb, csak elsore senki nem veszi komolyan. Pedig hidd el, ismeri magat a baratnod. De ha neked belefer, hogy folyamatosan megfog csalni es majd be is szamol rola akkor hajra. De tenyleg, menekulj bakker, ez leirva is felelmetes ha igaz
2020. febr. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
0%
Mutasd meg valakinek a fütyidet!
2020. febr. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
“Megtenni nem fogja soha váratlanul” Jaj dejó, akkor szól elôtte?:) Nincs ilyen, hogy annyira fel van izgulva, hogy “elveszti a fejét”. Akkor ne másoknak mutogassa magát, hanem menjen haza azt dugjon egy kolbászt magába vagy amit akar. Faxhiányos k...va ez, semmi több.🤦🏻‍♀️
2020. febr. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
0%
Milyen a cicije?
2020. febr. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
34%
Igen, milyen a cicije? :)
2020. febr. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Nekem nem lenne vele problémám, szerintem ez még simán belefér egy egészséges kapcsolatba.


27F

2020. febr. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Felre fog ***ni.


Rakd ki, komolyan, kiveve ha nagyon jot nyujt az agyban de ezzel meg kell bekelned, ez a csaj elobb utobb meg fog csalni. Ez megbocsathatstlan hiba volt

2020. márc. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!