Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek sok igényem van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek sok igényem van férfi létemre?

Figyelt kérdés

Igénylem a szexualitást 24 évesen, de a partnerem nem, max 2 hetente 1x. Szeretem az érzéki szeretkezést, a simogatást, a kedves szavakat, csókokat. Neki nem hiányzik. Nekem pedig már kezd elegem lenni a szex hiányából.


Hogyan tudnám ezt orvosolni? Az általános praktikáktól vonatkoztassatok el (pl vacsora, romantika, már a házat felpucoltam hogy ne neki kelljen, volt már orvosnál is hátha valami gáz van - nincs semmilyen problémája).


24F



2020. febr. 19. 15:07
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
24%

Ennyire nem ismeritek a noket?


A legtobb nem szexcentrikus es egy atlag no szivesebben vasarol ruhat, mint szexel. Ez a mai tarsadalmunk. Semmi macsos bugyinedvesedesrol szo nincs..

2020. febr. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
0%

Az előttem szólók írtak jót.

Ez az érzéki szex nekem nőként szerelmesen bejön,egy darabig. Ha olyan a hangulat talán el is megyek tőle az elején...de! Általában elkezdjük lágyan,érzékien,majd durvábban kell folytatni,mert nem mindig lehet a laza szeretkezéstől elmenni. Lehet neki is ez a gondja,vagy valami más,nem élvezi,olyat is ismerek aki csak a bdsm dolgokat élvezi. Ülj le, és beszélj vele a vágyaidról. De semmiképp se eroltess magadra olyat,amit nem akarsz. 22/L

2020. febr. 20. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Nokent mondom. Nem lehet hogy csak azert van veled, mert egyedul nem tidna magat fenntartani? Jaj, hany ilyen kapcsolatott lattam mar. Szanalmas eloskodoi eletvitel, mikozben elhiteti a masikkal, hogy szerelembol van vele, kozben meg a hata kozepere nem kivanja, csak hat jobb az albi, mint otthon lenni, vagy nincs is szuloi otthon egyaltalan.


Ja es mi nok is szeretjuk ha mehdugnak minket.

Foleg ilyen erotikusan mint ahogy a kerdezo irta.

Lehet benne utana erosebb baxas, de nekem nagyon tetszett ahogy megfogalmazta, latszik hogy magas szexualitassal bir.

Most ez a nocske meg letori az onbizalmat, ti meg telebeszelitek, hogy a macsssso kell.


Nyaralason 7-bol 1 kapott meg a tobbu meg folyathatta a nyalat. Az az 1 azert mert az volt a legnormalisabb, nem nyomatta a macdsssso megporgetlek a faxomon mint a ringlispil. Meg ki leszel kormozva szovegeket.

2020. febr. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Az én étvágyam szuper :) de betartom a hét 1-2 :) v mikor jó vadulni az plussz...

De akkor is örömöt okozom a paromnak ha nem kívánom a szexet.

2020. márc. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!