Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfi létemre miért nem tudok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi létemre miért nem tudok érzelem nélkül szexelni?

Figyelt kérdés
26 éves vagyok és még egyetlen egyéjszakásom se volt. Lehet nem kéne, de valamiért zavar, hogy nem tudok érzelem nélkül lefeküdni egy nővel, ha egy buliban megismernék egy kívánatos hölgyet aki felhívna magához nem tudnám rávenni magamat hiába tartom vonzónak, izgatónak. Erre teszem hozzá már nem is egyszer volt példa. Néha úgy érzem, hogy jó lenne pár kalandot megélni, néha "kicsapongani" de aztán rájövök, hogyha oda kerülne a sor akkor valószínűleg úgyse menne. Nem is feltétlen szerelemre van szükségem de minimum egy baráti, bizalmi kapcsolatra. Ez teszem hozzá más testiségre (csók, petting) nem vonatkozik, csak magára a szexre. Illetve egyáltalán nem vagyok szégyenlős, se félénk, se önbizalomhiányos. Épp ezek miatt értetlenül állok a dolog előtt. Amire minden férfi haverom/ismerősöm képes arra én miért nem vagyok?

2019. nov. 16. 16:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Mert Te ilyen vagy. Szerintem ez inkább előny mint hátrány,magaddal szemben ia. Efy érzelemmentes egyéjszakás nem tudom mennyire dob fel egy pasit.Testileg kielégíti,de kb olyan mintha önkielégítene.
2019. nov. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
12%
mert nem férfi vagy
2019. nov. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Noren1989 ***** válasza:
;/
2019. nov. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ugyanígy voltam vele, egész életemben.

Pedig volt kapcsolatom, elegendő, de azokat a nőket mind szerettem, legalább valamennyire.

2019. nov. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!