Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ennek köze lehet ahhoz hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennek köze lehet ahhoz hogy a fiú haverom azért mondta ezt, mert azt hiszi, hogy a lány haverom azért ugrasztott minket össze, mert szerelmes belé?

Figyelt kérdés

Volt egy nagyon erős barátságom egy sráccal, nonstop együtt lógás jellemezte. Lett egy közös lány "barátunk", aki egyszer megkérdezte tőlem hogy volt-e már viszályom a sráccal, és mondtam h egyszer már igen, és erre mondta, hogy akkor még egyszer lesz mert a srác kiröhögte egyik kudarcom a hátam mögött(ez amúgy igaz volt, több tanúja volt). Ekkor összevesztem a fiú haverommal. A fiú haverom elkezdte utálni ezt a lányt, aki elmondta nekem, azt állítja h ez a csaj szerelmes belé. Mikor a székemre ült a fiú haverom akkor a lány mondta neki hogy az az én székem erre a fiú haverom megkérdezte a lányt hogy miért, már ez is szexnek tekinthető?



19/L


2020. febr. 19. 23:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Igaza volt a lánybarátodnak. A fiúbarátod rendesen egy bunkó állat! Hogy jön ahhoz hogy a te székedre üljön? Borzasztó...
2020. febr. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Úristen, kategóriát tévesztett, érthetetlen tini dráma 😳

Ettől kisült az agyam.

2020. febr. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A csaj a srácra pályázik, vagy már meg is szerezte, ezért ugrasztott össze titeket. Most pedig már az is zavarja, ha a székeddel kapcsolatba kerül...

Lehet persze olyan, hogy a srác valami kudarcodon röhögött, ez nem szép emberi tulajdonság, de néha ilyennek is van oka. Pl. csajának akart, csak azt vette le, hogy pasidnak már nem akarod, emiatt sértett lett.

2020. febr. 19. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!