Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak azzal tudnék szexelni,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak azzal tudnék szexelni, akibe szerelmes vagyok vagy mélyen szeretek. Ez gond? Taszító? 19 éves lány

Figyelt kérdés

Habár volt már 2 kapcsolatom, egyik esetben se szexeltem az exeimmel. Az elsővel azért nem, mert 15-16 éves voltam, és egyszerűen túl fiatalnak éreztem magam és még korainak éreztem. A második kapcsolatom meg 17-18 évesen volt, ahol már tudtam, hogy mennyire jó a szexuális izgalom és hogy ez egy kapcsolat alappillére, de az exembe sose voltam úgy igazán szerelmes és folyton volt bennem egy gát, hogy nem, nem neki szeretném odaadni magam.


Most randizgattam egy sráccal, aki úgy érzem, életem első igazi szerelme (nem csak fellángolás, hanem nagyon mély érzéseim lettek), és nála éreztem azt életemben először, hogy lefeküdnék vele, kívántam. Sajnos nem lett semmi ebből az ismerkedésből, mert neki csak baráti érzései voltak.


Viszont elég fura nekem arról beszélni ismerkedés közben, hogy volt már 2 kapcsolatom, viszont szűz vagyok. Nem akarom ezzel elriasztani a pasikat, nem akarok frigidnek tűnni (hetente többször önkielégítek, ezzel nincs gond), de gondolkodtam rajta, hogy talán ez taszító.


2017. júl. 10. 19:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
76%

Mi a fene, egy normalis lany? El se hiszem hogy létezik meg ilyen :)

Tisztelet

18F

2017. júl. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nálam ez belülről jön. Semmi konzervativizmus vagy belém nevelt dolog nincs benne (vallásos se vagyok nagyon). Egyszerűen nem érzem azt, hogy úristen, de magamhoz szorítanám és odaadnám magam annak, akit nem szeretek igazán.
2017. júl. 10. 19:36
 3/14 anonim ***** válasza:
77%

Én fiú vagyok, de én sem tudnék érzelem nélkül szexelni.

20F

2017. júl. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
51%
nem KELL elvesztened a szüzességedet 2 kapcsolat után. NEM CIKI, ha még szűz vagy. aki ezt annak tartja, infantilis, nem szeret téged eléggé, ott kell hagyni a *csába. NEM KELL SENKINEK SE MEGFELELNED, CSAK ÖNMAGADNAK
2017. júl. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
34%
Egy normális pasinak nem lesz ezzel semmi gondja. Maximum olyanoknak lesz ezzel baja akik csak arra hajtanak, hogy megfektessenek aztán ott hagyjanak.
2017. júl. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Na, tök jó :)
2017. júl. 10. 19:41
 7/14 anonim ***** válasza:
82%
ezt jo volt olvasni :) respect.
2017. júl. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
48%
neked gazdag 10/10 es pasid lesz és pont ezért mert neked van értéked :)
2017. júl. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
24%

" Csak azzal tudék szexelni, akibe szerelmes vagyok vagy mélyen szeretek."

Mivel még nem szexeltél ezt nem is tudhatod :-P :-D Max. úgy képzeled, hogy csak azzal tudnál :-D Ha nem szexeltél még, akkor nem is ismered az érzést :-P Így miből állapítottad ezt meg? :-P

2017. júl. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Ramone ***** válasza:
78%
Na te nyugodtan szaporodj sokasodj mert az ilyen nőkből van nagyon kevés manapság
2017. júl. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!