Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy lány lefekszik egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány lefekszik egy fiúval sokszor, akkor szerelmes lesz egy idő után a srácba?

Figyelt kérdés

A barátnőm 7 fiúval feküdt le két év alatt, volt akivel 2-3-szor is. Seggbe csinálta egy kivétellel.

Ez jó vagy rossz? Mivel így már kiélte magát, ezért jó. De ezek után tudok neki újat nyújtani? Lehetek neki meghatározó ilyen témában? Szerelmesek vagyunk és velem ment el elősször. Én 18 vagyok, a lány 17.


2017. aug. 21. 10:53
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

A csajod mar profi lehet. El ne felejts a szajaba elvezni!

A szex nem jelenti automatikusan a szerelem kialaklasat. De az neked jo hir hogy a csaj szetet dugni. Hajra, elvezd amig lehet.

2017. aug. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, és értékelem a humort 😌

Hát tényleg szereti és profi is😌 Akkor ezek szerint nem kell aggódnom

2017. aug. 21. 11:02
 3/19 A kérdező kommentje:
Egyébként fél éve vagyunk együtt és váratott négy hónapot mondván hogy neki fontos vagyok ellentétben az előzőkkel akikkel buliban kavart
2017. aug. 21. 11:03
 4/19 anonim ***** válasza:
Szeressétek egymást.... ez mindennek az alapja egy szeretetben, hűségesség, őszinteség, odaadás, törődés...
2017. aug. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
*kapcsolatban
2017. aug. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Sztem egy lany ha sokat szexel 1 sraccal elobb utobb belezug. Amugy az jo, hogy mar van tapasztalata. Egyreszt mar kielte magat, nem fogja szurni a kivancsisag, hogy milyen lenne massal, masreszt tudod h bevallalos, nem fog rinyalni ha felhozod neki az anal temat.
2017. aug. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne.
2017. aug. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
ha valakibe nem szeretsz bele, dughatsz vele akármennyiszer, úgyse leszel belé szerelmes, ez hülyeség. ha ez ilyen egyszerű lenne, akkor bárki kaphatna igazi szerelemmel teli, tartós kapcsolatot, annyi, hogy sokszor lefekszik valakivel, és már szerelmes is lesz... ez nem nemtől függ, attól, hogy valaki lány, ilyen nincs, nőjjetek már fel.
2017. aug. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
55%
Végigolvasva a kérdéshez fűzött magyarázatot, azt gondoltam, hogy ez a lány legalább 25 éves. Nem vagyok prűd, de ledöbbentem...15 éves kora óta hét fiúval "seggbe csinálta"? 17 évesen már kiélte magát? Nem akarom elképzelni, hogy néz ki. neked van még gusztusod egy ilyen lányhoz? Bár ez inkább már prosti kategória.
2017. aug. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mégegyszer, és örülök hogy nem ilyen pozitívak vagytok, akkor ezen már többet nem is filózok, csak élvezem az élet ezen részét :))
2017. aug. 21. 11:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!