Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgyek! Szakítottatok már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Szakítottatok már azért a párotokkal mert kicsi volt a mérete? Ha igen mekkora volt?

Figyelt kérdés
2020. febr. 20. 09:54
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
93%
Feltűnően nagy kuss van :D
2020. febr. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
58%
Nem, mivel ha szeretek valakit, ez nem számít, bár nem voltam ilyen helyzetben. De szexnél amúgy sem az számít, hány centi, hanem hogy hogy használja az adott illető.
2020. febr. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
70%

Azért van ekkora csend, mert ilyen nincs. Majd jönnek a komplexusos pasik hazudozni, de nem létezik ilyen. Ha egy nő a szex miatt szakít, akkor az azért lehet, mert nincs elég szenvedély/nem figyelmes a pasi/a kapcsolattal van baj, csak a nő a szexet hozza fel oknak/a pasi komplexusos a kisebb (vagy akár tök normális) mérete miatt, ezért teljesen férfiatlanul viselkedik. Nem függ a szex minősége a farokmérettől, úgyhogy a nők nem szakítanak amiatt. Lassan 5 éve vagyok kapcsolatban egy nagyon kis mérettel rendelkező férfivel, és ha voltak is problémáink a szexben, soha nem a mérete miatt, és azokat is megoldottuk, mert figyelünk egymásra, és kommunikálunk.


22L

2020. febr. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
84%

Én egyszer. 5 hónapig szenvedtem mellette, nem bírtam tovább, szakítottam vele. Nem voltam szerelmes belé, nem is tudott meg**ni soha rendesen. Kb 8 cm lehetett neki.

Viszont egy barátnőm folyamatosan szakit, ha a szex nem jó a pasival. Ez van.

2020. febr. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Na, itt a példa, az előző válasz. Ő is írja, hogy azért szakított, mert nem volt szerelmes belé, plusz nem volt jó a szex. Ergo nem a kis mérete miatt.
2020. febr. 20. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
És nem biztos, hogy nő...sőt!
2020. febr. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Nő szájából hallottam (de a méretet nem tudom, csak azt, hogy nem érzett belőle semmit).
2020. febr. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
53%
4es vagyok és nő. Én azért nem lettem szerelmes belé, mert rossz volt a szex vele, és ja a mérete miatt. Csak szenvedtem abban a kapcsolatban, azon voltam hogy minél hamarabb szakítsak. Ennyi.
2020. febr. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
25%

"Nem függ a szex minősége a farokmérettől"

A kényelmes, kellemes önámítás példája.

Túl kicsi is létezik, túl nagy is létezik, de még ha nem is "túl", mást lehet csinálni a kicsivel, mást lehet a naggyal.

2020. febr. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
94%

Én pasiként nem értettem soha, hogy az emberek (főleg mi pasik) miért vesznek mindent ilyen halál komolyan? És ha szakít veled egy csaj a méreted miatt? Akkor mi van?! Az egy nő a nem tudom hány milliárdból. Semmit sem jelent, hogy annak az egynek nem voltál jó. Lehet, hogy másik 3 milliónak meg jó lennél.

Nekem is ment már gallyra kapcsolatom a méretem miatt (mondjuk én pont a másik végén vagyok, túl nagy volt és sehogy se működött a szex) egy két napig szomorú voltam de annyi. Aztán mentem tovább a magam útján. Gyökér egy hasonlat de a csajozás az olyan mint a horgászat. Van, hogy egy két hal le esik a horogról, van hogy egy kettőt te dobsz vissza de a végén úgy is ki fogod azt amelyiket haza viszed. Ha egy nővel nem működik gondolj arra, hogy az csak egy hal egy óceánból.

2020. febr. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!