Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Ha találkoztok egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha találkoztok egy lánnyal, és biztosak vagytok benne, hogy sor kerül orális szexre is, a randi előtt megfürdötök? Ilyenkor lehet büdös szaga ott lent nektek, zuhany után 1-2-3 órával?

Figyelt kérdés
Ha van szaga, azt jelenti hogy az illető nem zuhanyzott, vagy betegsége van? Elég erős szagrol beszélünk..
2020. febr. 8. 14:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg lehet szaga akkor is, ha rendszeresen mossa és pár órával megmosta a tali előtt is.
2020. febr. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
igen,alap a fürdés,ő nem fürdött,igénytelen áll.t.
2020. febr. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
35%
Fürdés után nincs szaga. Sőt...Még órákkal később se lenne szabad szagának lenni!36f
2020. febr. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
84%
Mindenképp fűrdenek előtte de azert lehet szaga 2óra útán!
2020. febr. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 October15 ***** válasza:
35%

Hát nem tudom ki hogy van vele de nálam a fürdésnek nem feltétele hogy a lány leszopjon. :D Mármint mi a rák...


Hogy milyen szaga van pár órával utána az meg eléggé az illetőn múlik gondolom én. Bár még sosem kérdeztem meg 1 bnőmet sem hogy az exeihez képest milyen a farkam szaga fürdés után 3 órával és más pasikét sem szagolgattam még. :D


A hajam az gyorsan zsírosodik, annyi biztos bár ez rajtad aligha segít. :D


Amúgy ha büdös volt miért pippantottad le? Már ha megtetted persze.

2020. febr. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Megtettem, de utána majdnem elhánytam magam... órákig rosszul voltam. tapasztalatlan voltam, nem tudtam mi a normális szag egy pasinak ott :( azt hittem természetes így
2020. febr. 8. 14:34
 7/12 Roman00SA ***** válasza:
65%
Igénytelen meg egy nap utánn sem szagos tehat nem túl jóbarátja a viz
2020. febr. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nekem nem büdi egy nap után sem.

Kicsit pisi illata van, de nem düdi egyáltalán.

2020. febr. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

A szag sok mindentől függ. Volt olyan pasim aki húst evett hússal, cigizett, kávézott, és közvetlenül fürdés után is erős szaga volt. De nem volt vele gond mert tudtam hogy tiszta, rendszeresen fürdik, csak az életmódja erősíti a szagot. Ellenben annál a pasinál aki nem cigizik, nem kávézik, sokat mozog, és nem eszik húst, még akkor sem érzek semmit ha mondjuk korán reggel fürdött és este esünk egymásnak.

Szóval nem biztos hogy nem fürdött (el sem tudom képzelni hogy van olyan aki randi előtt nem tisztálkodik) csak lehet hogy neki alapból erősebb a szaga. Ez is eltérő mindenkinél, mert minden szervezet más.

2020. febr. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Egy nap után sem szagos.

F.

2020. febr. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!