Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok ti hanyadik randin...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti hanyadik randin fekszetek le a pasival? Első alkalommal oráloztok is?

Figyelt kérdés
2020. febr. 20. 18:20
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
43%
6-os köszcsike?? Hány éves vagy?:D 11? Na jó neked se lesz mostanság férjed úgy látom:) Sok sikert a szüzességedhez! Tartogasd még 20 évig. Köszcsike;)
2020. febr. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
#6 Nem azt nem szeretik, akinek kiadod magad, hanem rád gondoltam konkrétan a való életben.
2020. febr. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy értetted # 12, különben szerinted mégis mi a fittyfenére válaszoltam volna?
2020. febr. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Orál valahogy 5 hónap után volt, szex meg 7 hónap után. Nem randifüggő.
2020. febr. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Minimum 2. talin
2020. febr. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Akkor fekszem le a pasival, ha úgy érzem, hogy most kell megtennem. Nem gondolkodom azon, hogy hanyadik randi, vagy hogy mit fog gondolni rólam...

Jelenlegi párommal egy egy hetes kiránduláson ismerkedtünk meg, aminek az utolsó estéjén történt meg az első csók. Utána a második találkozón került sor a szexre (ami az első csóktól számítva 2 héttel később volt). Orál akkor nem volt, de nem azért, mert bármi problémám vagy ellenérzesem lenne ezzel kapcsolatban, csak úgy alakult és kész.

2020. febr. 21. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!