Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők! Mennyire zavar titeket,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Mennyire zavar titeket, ha friss kapcsolatban, az első 1-2 alkalommal a pasi gyorsabban elsül, mint kéne?

Figyelt kérdés

2020. febr. 5. 09:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem zavar, amennyiben nem hagy kielégítetlenül és idővel ténylegesen tovább bírja.

Ha hosszú ideje nem szeretkezett, teljesen normális, hogy az első alkalom rövid ideig tart.

31N

2020. febr. 5. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem probléma ha komolyan gondolom vele,es utana velem is foglalkozok. Ha csak szexkapcsolat lenne akkor zavarna
2020. febr. 5. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Eleve ha a férfi tapasztalt hosszú előjátékkal nyít
2020. febr. 5. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem zavar. Ilyenkor még szokjuk egymást, és lehet úgy is gondolni, h annyira felizgatom h nem bírja tovább taetani.
2020. febr. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem zavarna , de remélem azért szájjal befejezne engem is
2020. febr. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 exelant ***** válasza:
100%
Ha a gyors elsülése mellett te is ki vagy elégítve, más kielégítési formával, akkor nem baj. Hosszabb előjáték kellene esetleg, vagy az aktust neki megszakítgatni, mielőtt a végkifejlete megtörténik a dolgoknak, hogy húzhassa az időt, míg az elsülés meg nem történik. De idővel tényleg szoknia kellene téged, s hátha tovább bírná. Illetve ha egy együtt töltött alkalom alatt többször is egymáséi lesztek, kis pihenővel, míg regenerálódtok, akkor a 2. , 3. elsülésének már hosszabb idő kell amúgyis, hátha neked is az jobb lenne már... Engem nem zavar a gyors elsülés, ha én is mellette ki vagyok valamilyen formában elégítve. Nehezen elégülök ki amúgyis hüvelyben, nem várom el egy férfitól sem, hogy addig bírja, míg nekem nem jó..
2020. febr. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha figyelmes és ennek ellenére ügyel arra, hogy meglegyen mindenki öröme netán hamar "tűz késszé" teszi magát újra akkor nem gond, ha az első 1-2 alkalommal hamar durran. Ha viszont mindig, hát az gond lenne.
2020. febr. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Roman00SA ***** válasza:
En is hamar elsulok de nyalassal kompenzalok
2020. febr. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Eleinte nem probléma

De ha 1 hónap után is akkor ott véget vetek a kapcsolatnak

2020. febr. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!