Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nyáron előfordul,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nyáron előfordul, hogy nem vesztek bugyit a szoknya vagy ruha alá és úgy mentek a suliba, munkába, stb? Aki bevállalta, milyen sztorija volt ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2020. febr. 20. 21:51
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer suliba mentem hosszabb szoknyaban ugy hogy alatta nem volt bugyi


Elejen izgalmasnak tunt de egy ido utan feltem hogy ne lassak meg... foleg tesi elott az oltozoben

2020. febr. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
90%

Kiskoromban volt egy alkalom hogy nem vettem fel mert elfelejtettem. Kényelmetlen helyzet volt, végig attól féltem hogy valaki észre veszi.

Így felnöttként ha el is felejteném, tuti hogy haza mennék pótolni a hiányzó ruhanemüt. Na meg mivel viszonylag sok fehér folyàsom van, ez miatt kizárt hogy bugyi és tisztasági betét nélkül flangáljak.

2020. febr. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
47%
Hogyan lehet elfelejteni felvenni egy alsóneműt?
2020. febr. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

Nekem az egyik csajom így jött a randira és az étteremben mondta, hogy amúgy nincsen rajtam bugyi. Durva volt :)))))

Aztán a kocsiban meg is történtek a dolgok.....szép volt

2020. febr. 20. 22:07
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Az a csaj nyilván a szex miatt ment úgy. Egyébként szerintem ilyet szinte senki nem csinál csak úgy heccből, mert eléggé nem higiénikus. Most gondolt már el hogy leülök mindenféle székre csupasz nunival.. Jézusom
2020. febr. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha itthon vagyok akkormigen előfordul, de ha megyek vhova akk mimdig húzok.
2020. febr. 21. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Nemcsak nyáron, általában nincs rajtam bugyi. Nincsenek sztorik, a páromon kívül senki nem tudja.
2020. febr. 21. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Általabában van mindig . tisztasági miatt is.
2020. febr. 21. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha itthon vagyok előfordul sokszor hogy nem veszek, de ha megyek valahova van rajtam mindig.
2020. febr. 21. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha itthon vagyok, akkor szinte sosem veszek fel bugyit, de ha elmegyek itthonról, akkor mindig. Kizárólag olyan volt, hogy a párommal találkoztam, és öt akartam felizgatni azzal, hogy egy-egy szituban megemlítettem neki, hogy nincs rajtam bugyi.
2020. febr. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!