Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nyáron előfordul,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nyáron előfordul, hogy nem vesztek bugyit a szoknya vagy ruha alá és úgy mentek a suliba, munkába, stb? Aki bevállalta, milyen sztorija volt ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2020. febr. 20. 21:51
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
8%
10-es. Szégyen, hogy csak ezzel a felszínes trükkel tudod felizgatni a párodat.
2020. febr. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig veszek fel.
2020. jún. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 kisördög1 ***** válasza:
60%
11: Te mekkora gyökér vagy!
2020. jún. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
11%
Nem, mivel nem vagyok egy igénytelen büdöspi...jú paraszt.
2020. jún. 30. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
17%

Jaaaaa, igeeeen

Imádok bugyi nélkül mindenhez hozzádörgölőzni ❤️😍😍

Néha állok a metrón, a fal felé fordulva, és várom hogy nekem nyomja valaki a farkát. Akkor ügyesen felhúzom a szoknyámat és megdugatom magam!!! Olyan hatalmasakat szoktam élvezni! Múltkor az egész metrókocsi beszállt 😍😍😍

Mindenkinek ajánlom hogy ne hordjon bugyit!!!!!

Sssziiasztoooooook❤️

2020. aug. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
1x volt nyaron uszodaba mentem. olyankor neha a furdoruhat veszem fel otthon a ruha ala. amikor vegeztem vettem eszre hogy nem tettem be a taskamba valtast. Irto ciki es kenyelmetlen volt. Inkabb nem hagytam magamon a furdoruhat, nem akartam hogy esetleg atazzon vagy vizes legyen a szoknyam hatul mert az megcikibb lett volna, buszon figyeltem ra hogy senki ne vegye eszre.
2020. aug. 13. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem ez miért olyan nagy dolog??!

Én nem hordok bugyit.. Egyáltalán.. (ha menstruálok akkor igen)

De egyébként nem szoktam..

Szinte csak olyan ruháim vannak amiknél ha veszek fel bugyit ketté vágott hatást kelt csípő tájon.. Az meg olyan csúnyán mutat..

Otthon sincs rajtam

Alváshoz se veszek fel

Utcára se

Semmilyen rendezvényre se

A párom tudja senki más

Sosem látszódott hogy nincs rajtam

És még sosem volt semmilyen fertőzésem..

A puncim köszöni szépen nagyon is jól van..

27/L

2020. aug. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
85%

Általában igen, viselek bugyit és abban kis tisztaságit, mivel így higiénikusabb és biztonságosabb érzés számomra.

De néha(!) előfordul, hogy (midi/maxi) szoknya vagy ruha alá nem veszek fel semmit, max egy combfixet.

Nyílván nem túl gyakran fordul elő, de ha mégis, akkor a legkülönbözőbb alkalmakkor, helyszíneken.

Például ha kiruccanunk valahová, vagy egy kisebb baráti összejövetelen, esetleg duplarandin stb.

Ilyenkor több finom jelzést küldök a páromnak, és izgalommal teli élvezettel figyelem, hogy mikor jön rá a turpisságra és hogyan küzd a pikáns gondolataival és hogyan utasítja rendre (többször is)saját magát.

Természetesen óvatoskodik, jobban figyel rám, jobban félt, nehogy bárki bármit észrevegyen rajtunk. Humorral próbálja leplezni állapotát.

Mindkettőnk számára izgalmas, hogy vissza kell fognunk magunkat de a cinkos pillantások, a titkos simogatások és egymás őrületbe kergetése a cél ilyenkor.

Amolyan hosszabb előjáték a sokat sejtető este előtt.

Előfordult, hogy nem bírjuk ki hazáig...


Privi off.

2021. febr. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
88%
Néhányszor kipróbáltam kíváncsiságból. Furcsa érzés volt bugyi nélkül lenni, és egy idő után mindig úgy éreztem, hogy biztos mindenki észreveszi és bámulja.
2021. júl. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
16%

#18


bugyogómentes marika pávián-intimitása.

2021. júl. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!