Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nyáron előfordul,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nyáron előfordul, hogy nem vesztek bugyit a szoknya vagy ruha alá és úgy mentek a suliba, munkába, stb? Aki bevállalta, milyen sztorija volt ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2020. febr. 20. 21:51
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Aki tud így flangálni annak nincs hüvelyváladéka vagy hogy működik ez? :D
2021. aug. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%

Volt valamikor 10 éves koromban, mert elfelejtettem felvenni. Röhögtek is a hinta körül a hasonlo korú kis pötsök, akik kiszurták, hogy nincs rajtam bugyi, mert felfujogatta a szoknyámat a szél. Na szaladtam is haza felvenni.

De most is a minap majdnem elfelejtettem, mivel ahogy kapkodva öltöztem, munkába sietve, úgy döntöttem, először a szoknyát vesze fel, aztán ha eldöl, milyen alj lesz rajtam, majd ahhoz választok utólag bugyit, mivel ugye világos szoknya alá nem veszek fel feketét. Nos már majdnem elindultam meloba, mikor rajöttem, hogy hoppá, a bugyi még learadt.

2021. aug. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Csak itthon,vagy a közelben vagyok úgy. Ha valahová megyek,nem fordulhat elő
2022. aug. 16. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%
A boltba mentem úgy párommal. Kb 20 perces séta volt bevásárlással együtt. Izgatott a dolog, de nem lesz mindennapos a dolog.
2022. aug. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Régesrég az egyik exemmel történt. Gyakran eljártunk esténként csavarogni, kocsikázni, összefutottunk haverokkal, beültünk valahova beszélgetni. Így volt egy téli estén is. Volt egy fekete, combközépig érő bundája, ez volt rajta, gyakran hordta télen, én is szerettem, mert nagyon szexi volt benne miniszoknyával, harisnyával. Aztán mikor ezen az estén elköszöntünk a társaságtól és visszaültünk az autóba, picit összeborultunk, a kezem pedig besiklott a bunda gombjai között a melléhez. És nem volt más, csak a hűvös selyem bélés, meg a forró meztelen teste... Persze rögtön gombolni kezdtem, hogy lássam is, amit csak tapintottam, jött az újabb meglepetés: a bundán és egy combfixen kívül semmi más nem volt rajta... nagyon gyorsan keresnem kellett egy félreeső helyet, őrülten izgató volt a kigombolt bundában magamévá tenni...
2022. aug. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!