Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Örülnétek neki ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Örülnétek neki ha egy izmos, magas, jóképű kockás hasú srác meztelenül egy szál kötényben főzne nektek otthon valami finomat?

Figyelt kérdés
Nem társkeresés céljából írtam ki csak felmerült bennem a gondolat hogy mi lenne ha egy barátnő erre lépne be egy fárasztó hosszú munkanap után?

2020. febr. 21. 11:27
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon örülnék neki, utána az ágyban extrán meghálálnám.
2020. febr. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
#10 akkor főzni se tud?A fenébe,pedig holnap átjöhetne elkészíteni az ebédet,éhes a sok gyerek.
2020. febr. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Én magasnak magas vagyok meg mások szerint jóképű is de nem vagyok izmos kockás hasú éppen csak most kezdtem el edzeni viszont főzni meg tudok sok mindent. Ja és nincs 20 centis farkam mint a magyar férfiak 99%-ának sincs. Ez csak egy elméleti kérdés hogy majd egyszer a leendő barátnőm örülne-e egy ilyennek.
2020. febr. 21. 12:10
 14/19 anonim ***** válasza:
Ha a párom lenne akkor örülnék.
2020. febr. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
47%

Nem ...

Ne pucérkodjon a konyhámban

Öltözzön fel az húzzon dolgozni én is azt teszem


És nem vagyok annyira élettelen h ne tudják magamnak ebédet főzni

2020. febr. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
38%
Undorító ha a konyhában pucéron van.
2020. febr. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Elzavarnátok inkább dolgozni szegény fiút?
2020. febr. 21. 15:56
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Én rendszeresen főzök mindkettőnkre, de 12 órás műszakokban dolgozom és este igen fáradtan érkezek haza. Nagyon megörülnék, illetve a lepődöttségem nagyobb lenne, ha a párom épp főzőcskézne, az h pucéran, csak a ráadás lenne :D

Hogy mit főz, nekem nem is számítana, értékelném az igyekezetét és inkább azzl foglalkoznék, h a kötényke is lekerüljön :)

2020. febr. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Férfi vagyok és egy izmos boxolónő főzhetne egyet...
2022. jan. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!