Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek miért csinálta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért csinálta ezt a lány?

Figyelt kérdés
20 éves srác vagyok, egyik egyetemi szaktársamról van szó. Tavaly ismerkedtünk össze jobban, mivel voltak közös óráink, és egyszer felhívott magához (albérlet) beszélgetni. Teáztunk, majd kiültünk a teraszra beszélgetni, ahol elmondtam neki hogy még nem csókolóztam eddig, és így pár perccel később rászántam magam, bár elég erős hezitálás volt bennem, mivel eléggé félénk srác vagyok, de végül megtörtént. Utána még beszélgettünk, majd elbúcsúztunk egymástól, és azóta nem igazán keresi a társaságom.. A csókolózás után sem vette észre rajta semmi furát, ugyan úgy viselkedett mint előtte, illetve azt mondta hogy jól csináltam, kezdőként. Kiderült, hogy még egy pár sráccal megcsinálta ugyan ezt, és ugyan úgy faképnél hagyta őket. Ennek mi értelme van?

2020. febr. 21. 14:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Megszánt egy kis csokolozassal, de egyébként semmit nem akar tőled. Mit nem lehet ezen érteni?
2020. febr. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Totál nem így vettem le elsőnek, mivel eléggé úgy közeledett felém, mintha bejönnék neki.
2020. febr. 21. 14:31
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem szarul csókolsz, csak kamuzott, hogy jó volt.
2020. febr. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ez is lehetséges..
2020. febr. 21. 14:34
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szeret szórakozni pasikkal nem kell ilyen lányokkal foglalkozni
2020. febr. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mert szeret csókolózni, s lehet sz.ul fog esni amit írok, de valószínűleg igaz... Szóval a félénkséged nem tetszett neki, félmunkát végeztél, ha már a csók okés legközelebb egy lánnyal akkor használd a kezeidet is :) Lehet azt mondja nem, de legalább vér van a pucádban (ne egyből a bugyiba nyúlj, de biz' fogd meg a fenekét, mellét és nyúlj oda, ha nem tetszik akkor majd eltolja a kezed).
2020. febr. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy rosszul vetted a jeleket. De nem akar tobbet. Kivetel lenne, ha te is ugy tunnel, mintha kerulned, es ezert volna visszafogott.
2020. febr. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nem akar tőled semmit.csak játszott veled egy kicsit
2020. febr. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!