Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Létezik olyan huszonéves lány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan huszonéves lány aki hajlandó lefeküdni egy huszonéves szűz sráccal ha szereti?

Figyelt kérdés

Nem tudom,hogy tényleg igaz e csak minden 18+ ismerősömtől azt hallom,hogy ha 18 felett szűz vagy akkor nincs esélyed egy átlag lánynál max ha nagyon gazdag vagy.

Nem Magyarországon élek ezért vagy rá kíváncsi, hogy ott tényleg olyan ribik e :D


2020. febr. 20. 00:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Csak rajtad múlik. Ha eléred, hogy lefeküdjön veled, onnantól kezdve létezik. Amúgy nem kötelező elárulni, hogy szűz vagy. :)
2020. febr. 20. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Természetes létezik!
2020. febr. 20. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
90%

Nálam nem is jöhetett szóba nem szűz férfi. Méghogy olyannak adjam a szüzességem, aki már más nő ágyában járt! Ne parázz ezen.

A szex meg menni fog, nagyon mély ösztön, nem kell tanulni. Csak figyelj a másikra, de ezt se agyald majd túl. Biztos, meleg , szerető, elkötelezett kapcsolatban minden magától megy. Tudom, mindketten szüzek voltunk.

2020. febr. 20. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Logikailag: szerinted ha valaki még tapasztalatlan, sosem fog szexelni?
2020. febr. 20. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Kimondtad a kulcsszot:

Ha szeretem!

Viszont általában a huszonéves szüzeknek nem az a baja hogy olyan rondák vagy csórók hanem a szemelyisegukkel van valami nagy gebasz amiért nehéz szeretni őket

Ha mégis talalnek olyat aki szerethető gond nélkül elvenném a szüzességét


25/n

2020. febr. 20. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

21 éves voltam mikor megismertem a lányom Apját Ő akkor volt 24 éves .

Nem jelentett problémát a szűzessége

26N

2020. febr. 20. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
En kimondottan szeretem a szűz srácokat 33N
2020. febr. 20. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 cseppszi ***** válasza:
Szerintem meg pont hogy az átlag lányoknál lesz esélyed. A pénzhajhász ribikéknél meg nem igazán...
2020. febr. 20. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"Nem tudom,hogy tényleg igaz e csak minden 18+ ismerősömtől azt hallom,hogy ha 18 felett szűz vagy akkor nincs esélyed egy átlag lánynál max ha nagyon gazdag vagy."


HEHE! Bírom az ilyen kioktatás dolgot fiatalaktól. Mint amikor elsőéves közgáz egyetemisták oktatnak mindenkit, hogy hogyan kell milliárdosnak lenni két gazdasági könyv elolvasása után.

2020. febr. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
87%
Sajnos igazuk van az ismerőseidnek. Talán olyan 20 legdurvább esetbe 22 év a max fiúnál. Ha addig nem tudtad összehozni akkor utánna az esélytelen kategória. Esetleg valami kétségbeesett nő, piás, ribi, vagy vénasszony aki szóba áll veled ha megtudja. Ha eltitkolod és azt hazudod hogy nagy farkad van és menő vagy akkor talán, de az is 1-2 alkalom mert miután látják hogy milyen béna vagy egyből dobnak...
2020. febr. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!