Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit tehetnék, nem szeretném...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék, nem szeretném ha vége lenne?

Figyelt kérdés
Megismertem egy srácot túl vagyunk már a 4. randin is, de a kezdeti regény irások amikor megismertük egymást már rövidebb üzenetekre korlátozódnak és inkább a napi dolgokról beszélgetünk. De lehet hogy én gondolom túl, de kicsit olyan érzésem van mintha ő ezt megunta volna vagy nem is tudom. :( Korábban gyorsabban visszairt ha ugy volt és hosszabb uzenetei voltak. Az első randinkon mikor poenbol oda vetette, hogy majd masokkal is beszelget es latta hogy ezen "megsertodtem" akkor mondta hogy csak poenkodott es, hogy mit nezek ki belőle. De a tinder szerint változott a km-e ergo használta az appot, nem? Szal akkor megis csak ugy tunik hogy elkezdett massal is beszélgetni. De nekem még semmit nem mondott, mikor mondtam neki, hogy ha nem okés ez a dolog velem akkor nyugodtan megmondhatja, mondta hogy szolni fog, de azota nem szolt. Meg mikor taliztunk és mondtam neki, hogy hiányzott nem mondott semmit. Nekem nagyon szimpatikus es megkedveltem, talán egy kicsit már meg is szerettem. Nem szeretném ha vége lenne :(. Mit tehetnék? Másnál is a napi teendokre es a kozos emlekekre szukul a beszelgetesek temai egy ido utan? :( De ugyanugy a nyakamba borult mikor talalkoztunk es csokoloztunk is. Nem szeretnem elvesziteni, de attol hogy a kilometer megvaltozott tinderen most kicsit beparáztam. :( Szerintetek? Amugy mindketten 22 évesek vagyunk ha ez számit. :(

2019. febr. 24. 10:54
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nézd. Ha komolyan akarod őt akkor találkozzatok és ha úgy látod nem akarja akkor tudod, hogy nem véletlen a km. Mellesleg sokszor csak felnéz az ember de nem is használja igazándiból...
2019. febr. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
A KM akkor is változik, ha nem használja az appot. Ezt teszteltük.
2019. febr. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!