Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Párkapcsolatban élő nők ti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban élő nők ti vágytok rá időnként hogy más férfival is szexeljetek?

Figyelt kérdés
Ha igen a válasz akkor miért? Kor

2020. febr. 19. 17:54
 1/8 anonim ***** válasza:
48%
Erre úgy válaszolnék, de nem akarok perverz/paraszt privátokat kapni. :D
2020. febr. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%

Nem. Egyrészt a párom teljes mértékben kielégít - testileg, lelkileg, mindenhogyan.


Másrészt távol áll tőlem a megcsalás gondolata, gerinctelen, undorító dolognak tartom.


Kor. ("Írjátok le a korotokat is, kérlek" vagy valami? :P)

2020. febr. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
37%
Az a legjobb, ha mindenki mindnekivel csinálja. Csökken stressz, fokozódik a vitalitás 😀
2020. febr. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2020. febr. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy dolog a vágy, másik , hogy megéljük -e :) erre a válasz nem :)
2020. febr. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
72%
Egy jó és kiegyensúlyozott párkapcsolatban, ahol szeretik a felek egymást, minden rendben van köztük (az ágyban is) ott általában NEM vágynak rá. Úgyhogy megkaptad a választ, hogy aki mégis az miért teszi.
2020. febr. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2020. febr. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
67%

Igen.

Nem szeret csókolózni. Régebben sem szeretett, csak miattam csinálta. Most már nem teszi oda magát, borzasztó. Így nem tudok felizgulni és fáj a szex.

Sokszor mondtam már neki. Utána egy darabig erőlteti a csokor, de nem jó, érezni rajta hogx nem élvezi.


A másik a cigi.

Nem dohányzom. Régebben toleránsabb voltam. Úgy látszik az idő előrehaladtával háklisabb vagyok. Régebben ő is jobban figyelt erre. Kézmosás, rágózás, esetleg póló csere. Már nem. Már idegesítem őt. Szerinte ennyi idő után meg kellett volna már szoknom a cigi szagot.

Nem tudom megszokni. Undorítónak érzem.

A sírás kerülget mert szégyenleml hogy ezt érzem. Mégis legszívesebben oda mondanám neki így szó szerint, amikor morog hogy nem akarok szexelni. Mert szépen hiába mondom csak a veszekedés megy, miért nem szoktam még meg?!


Van a munkahelyemen egy férfi. Egész jó barátok vagyunk. Semmi több.

Néztem a beoszást a falon. Mögöttem állt, az állát a vállamra támasztotta, hogy jobban lássa. Közben váltottunk 1-2 szót.

Ő sem dohányzik. Annyira jól esett a közelsége, az illata, hogy nem cigi szagú a lehellete. Már el is felejtettem milyen kellemes érzés ez.....

2020. febr. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!