Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pubokban könnyű csajozni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pubokban könnyű csajozni?

Figyelt kérdés
2020. febr. 26. 02:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem a helyén múlik .. hanem rajtad

Én pl az egyik szexpartneremet a buszon ismertem meg ... Őszintén ki az aki úgy szál fel egy tetves buszra ,hogy ott ismer meg valakit akivel élete legjobb szexuális élményeit szerzi meg.. ? Szerintem senki . De mégis van ilyen :)

2020. febr. 26. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
4%
Könnyű, viszont könnyű traumát is szerezni. Engem így tett tönkre egy csaj.
2020. febr. 26. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
#2-es hogy tett tönkre a csaj ? Valami nemibetegséget kaptál vagy mi történt?
2020. febr. 26. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem olyan könnyű, de ha találsz valami társaságot, ahol több szingli lány is van, akkor csak addig nehéz, amíg valahogy befurakodsz közéjük, utána már megy magától minden.
2020. febr. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
3, nem vagyok igénytelen, hogy olyan nőket szedjek fel. Pubokban vannak gyakran a legnagyobb szüzek, és csak beszélgetni jártam régen le, nem szexelni. Esetem volt a csaj, az igazi, és elvesztettem még aznap este.
2020. febr. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azóta se találkoztam hasonló jellemmel, aki annyira intelligens lett volna és annyira az esetem külsőleg.
2020. febr. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!