Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért terjedt el az a tévhit,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért terjedt el az a tévhit, hogy buliban könnyű csajozni? Miért ajánlgatják ezt itt?

Figyelt kérdés
Én azt látom az ismerőseimen, hogy sokkal jobban figyelnek arra, hogy mit csinálnak, mint amúgy. Nehogy elterjedjen róluk a "részegen könnyen kapható nőcske" pletyka. Aki meg olyan részegen, az józanon is találkozgat minden jöttmentel, szóval nem kell hozzá pia.

2018. dec. 31. 17:53
 1/6 anonim ***** válasza:
77%

A csajozás nem ugyan az, mint a kefélés. Arra figyelnek oda az ismerőseid szerintem. Beszélgetni, kontaktot cserélni nem bűn, még akkor sem, ha elterjed az adott emberről. Mindenki szokott.

32/f

2018. dec. 31. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vannak azért kivételen... láttam már olyan szende szüzikét, aki pár vodkanarancs után mászott a pasikra
2018. dec. 31. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
3%
Egy kis pia után,a legtöbb nő kapható.
2018. dec. 31. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mert van pár könnyen kapható nő, és emiatt szeretnek általánosítani az emberek.
2018. dec. 31. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mennyire durva már, hogy a mai világban már a buliban csajozás mellett kell érvelni.. Ez számomra hihetetlen. Hol a fenébe ismerkedjek máshol? :D Na mindegy. Én maradok a különböző hobbiknál és a persze a buliknál. Nekem ez bejöt.. Miért baj az, hogy valaki ott próbálkozik, ami konkrétan arra való?
2018. dec. 31. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Házibuliban könnyű igazándiból. Ott nagyon nyitott mindenki, bizalmas a közeg. Az embereket összeköti az, hogy egyetlen ismerősre vannak egymástól, már a kezdetekben megbíznak egymásban.


Egy diszkóban vagy kocsmában ez nincsen meg alapból. Ott be kell vágódnod a csoportjánál, vagy meghívni a lányt egy italra, vagy táncoln vele, beszélgetni. Szóval ki kell építeni a bizalmat, ami gyakran nehéz, sokáig elkerülhetjük a közös témákat, miegymás... magyarul jó beszélőke kell hozzá, jó kisugárzás, magabiztos-pozitív-érdeklődő személyiség.


De hát ez egyértelmű is, hogy a bulis jözeg az az extrovertáltaknak való. Introvertáltak max a barátaikkal érzik jól magukat egy buliban, abbólbis a társalgós fajtából, ami általában a házibuli, vagy a „beülünk egy helyre” buli.


Ismerkedni amúgy a közös pontokon keresztül lehet legjobban. Ilyen a hobbi-sport, munkahely, suli,

2018. dec. 31. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!