Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti mit tennétek ebben a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Hosszú kérdés lesz , így köszönöm annak ako elolvassa és segít :) Tehát a lényeg hogy szeptemberben jött egy új srác az osztályunkba , 20 évesek vagyunk egyébként mindketten. Tudni kell rólam hogy alapból visszafogott vagyok pasik terén , megválogatom kivel ismerkedem , mert sokszor játszottak már velem ... Eleinte ez a srác nem mozgatott meg , persze a tekintete illetve a szemei azok ... Csodásak neki . Mondhatni azt figyeltem sokszor mert annyira megragadta a figyelmem . Nem egy beszédes ember de szívesen csatlakozik egy adott témához , véleményt is nyílvánit , de inkább jó hallgatónak tudnám leírni . Na mindegy , egy idő után bekerült ő is a baráti társaságunkba , és semmi baj nem volt vele , egyenes őszinte ember , nem képmutató szóval ez is pozitív volt vele kapcsolatban ... Teltek a hónapok stb és olyan November vége , December eleje felé egyedül maradtunk én és ő , mindenkinek dolga volt a társaságból így ketten ütöttük el az időt . Felvetettem neki az ötletet , hogy nem e lenne kedve csak ketten csinálni valamit , ő azt mondta lenne . Ekkor nekem már teljesen tetszett a srác , mondhatni odáig voltam érte , és a találkozásunkkor én adtam neki egy puszit , majd egy csókot . Vártam a reakciót , pl hogy visszacsókol vagy valami de csak annyit mondott hogy mi legyen a program :/ Nekem ez elég rosszul esett , és emiatt nem is élveztem azt a napot , azon gondolkodtam hogy valamit elszúrhattam vagy valami ilyesmi . Másnap suliban ugyanúgy beszélgettünk , és azt mondta hogy nem akart megbántani, csak rossz napja volt . Ezt én elfogadtam , és mondta hogy szívesen megismételné a tegnapi napot . Ugyanúgy találkoztunk meg minden , de semmi nem volt :/ . Ez így ment nagyon sokáig, amikor besokaltam és megkérdeztem hogy mi a célja velem kapcsolatban . Majd mondta hogy velem szeretne lenni , kedvel és szeret , de mikor meg akartam csókolni akkor elhajtotta a fejét ... Ekkor én otthagytam és pár napig nem is beszéltünk , rossz kedvem volt nagyon . Majd odajött hozzám , hogy találkozzunk és beszélgessünk . Azt mondta , hogy ő nagyon szeretne velem lenni , csak van egy akadálya . Ekkor már nagyon kíváncsi voltam hogy mégis mi lehet az akadálya , azt mondta hogy nem vonzódik senkihez testileg . Nem tudtam mire vélni ezt a dolgot , kérdezem tőle hogy (vulgáris leszek , elnézést) , nem áll fel vagy micsoda ? Mondja hogy azzal nincsen baj , csak nem tudna megdugni senkit , számára ez fura és visszataszító . Hát nem kicsit lepett meg ez a dolog , majd felvetettem neki azt az ötletet hogy ha nem próbáljuk meg akkor nem fogja megtudni milyen jó . Felvetettem neki az ötletet , hogy menjünk el hozzánk és csináljunk valamit . Elmentünk , és hát történt ami szokott illetve történt volna , csókolgattam stb , letoltam a gatyáját , és hát meglepődtem azon is mert nagy volt neki ahhoz hogy szégyelje vagy ilyesmi , hogy hátha ez miatt van nála ez a dolog . Aztán végül fel sem állt neki ... Majd mondta hogy ha nekem ezek a feltételeim , akkor talán hagyjuk ezt a dolgot és legyünk csak barátok ... Aztán elment haza . Ez pár napja történt és azóta a barátaink is észrevették hogy valami bajom van , de nem mondom el nekik ... Nem tudom mit csináljak igazából ezzel a dologgal , mert nem egy mindennapos dolog na . Ettöl függetlenül hogy nem történt semmi , én mégjobban megszerettem ezt az embert úgy ahogy van , de úgy gondolom hogy a szerelembe a szexuális dolgok is beletartoznak , így most elég nagy dilemmában vagyok ez végett ... Ti mit /hogyan csinálnátok a helyemben ? Válaszaitokat előre is köszönöm szépen .

2020. febr. 27. 17:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez elég vacak helyzet.Orvosnál nem volt vele?
2020. febr. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha nekem tényleg tetszene ez a fiú ,akkor megpróbálnám tisztázni a dolgokat és tudva hogy mi történt összejönnék vele ,randizgatnánk,megpróbálnék többet megtudni róla és beletáplálni (ha valóban bántja őt is) azt hogy ketten megoldhatjuk és dolgozhatunk az ügyön,de az is biztos hogy nem feküdnék le vele kb fél évig csak megpróbálnám húzni az agyát ,simizni ,kideríteni hogy öt mi izgatja . Igazából volt hasonló helyzetem ,bár az nem volt ennyire durva ,de akkor én ezt tettem ,meg is lett az eredménye
2020. febr. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Elég kellemetlen a szitu de én meg próbálnék többet vele lenni és kideríteni, hogy mi ennek az oka hátha tudsz segíteni a bajon.
2020. febr. 28. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Csak egy tipp, de lehet aszexuális.
2020. márc. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!