Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ebben a helyzetben mit tegyek?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben a helyzetben mit tegyek? Gondolom ez neki sem jó!

Figyelt kérdés
A barátnőm szűz és amíg nem enged fel nem is fogom elvenni neki. Fél/ szégyelli élvezni a dolgokat és azt hogy orgazmusa legyen. Mindig visszafogja magát, nagyon koncentrál hogy észre venni alig tudjam hogy élvezi, és mindig megállít mielőtt elmenne. Gondolkoztam hogy mikor szól folytatom de nem akarok ellentmondani a kérésének mert a szexben az a jó amibe mind a ketten beleegyeznek. Próbáltam vele beszélni hogy miért meg keresni megoldást, de mindenre azt mondja hogy fél, szégyelli. Mit tegyek? Szerintetek jó ötlet folytatni? Vagy más ötletek?

2020. febr. 16. 16:45
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Szakítani kell vele és keresni másik nőt, de tudom te majd jössz a dumával, hogy minden nagyon klassz meg nagyon szeretem bla bla bla. Majd az utánam lévők simogatják a lelked.
2020. febr. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Na ezért nem szenvednék szűzzel.

Ezt csak itt az oldalon a 40 éves szintén szüzek, meg akiknek csak a marka van, azok tupírozzák fel. Egy szűz, kész kínszenvedés, nem volt még ilyenre alkalmam, remélem nem lesz, ha igen, sarkon fordulok azonnal, és megmaradok barát zónában, ha az nem jó neki, akkor szia.

2020. febr. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sok ilyen csaj van! A volt barátnőm is csinált ilyent, pedig nem én voltam neki az első, és imádott velem szeretkezni. Volt olyan hogy élvezés előtt eltolt magától. Nem értem.
2020. febr. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De én tényleg szeretném ha élvezné.
2020. febr. 16. 17:01
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor ne hagyd hogy megszakítsa. 3. voltam
2020. febr. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azt hiszem, én tudom, hogy miért csinálja. Anno, amikor elkezdtem maszturbálni, én is mindig megálltam orgazmus előtt, mert azt hittem, bepisilnék. Az érzés eléggé hasonlít rá. Azért próbálja nem élvezni túlságosan. Szerintem, kérd meg rá, hogy juttassa magát csúcsra először egyedül. A másik, hogy amikor elkezditek, jobban húzd el az elejét. Annyira, hogy már könyörögjön, hogy ott is hozzáérj.
2020. febr. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!