Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Libidószabályozás, vagy annak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Libidószabályozás, vagy annak csökkentése lehetséges?

Figyelt kérdés

Hallottam praktikákat, például koránkelés, meg a sport. Mivel mindennap órákat vonatozom, így a koránkelés meg van, a sport heti egy röplabdával le van tudva, időhiány miatt. Sajnos azonban a nemi vágyam nem csökken, ez pedig megőrjít. Kegyetlenül gázérzés, hogy állandóan csak kefélnék, hogy egy recska után nem telik el félóra, és már újra áll, mint a zászlórúd. Kapcsolatot nem is tudok, és igazából nem is akarok kiépíteni, most a prioritás a karrierépítés. Mondjuk nem is próbálkoztam, sosem udvaroltam még lánynak, bár plátói szerelmek fiatal koromban akadtak, van, ami még most sem múlt el teljesen, és talán már nem is fog, gyakran eszembe jut az a lány.

20/Hímegyed :D


2020. febr. 27. 20:18
 1/1 anonim ***** válasza:

Hímegyed :D

Idővel csökken az magától.

Én 20 évesen minden nőt meg akartam dugni, ami tudom lehetetlen de azért próbálkoztam. Volt olyan h 3 barátnőm volt egyszerre és egy szeretőm mégis nézegettem a következőt, a karrierem nem ment rá csak a testsúlyom csökkent mert bizony volt olyan nap hogy egész nap nőkkel voltam és csak az utazás alatt pihentem egy kicsit. Na de betöltöttem a 30at sőt már lassan 40 leszek és már nem igazán vagyok ilyen aktív heti 1-2x szexelünk a párommal és nagyritkán bevesziünk egy extra csajt harmadiknak és így jó.

2020. febr. 28. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!